MAMMADABA žurnāls aicina baudīt dabas pārvērtības ziemā

29. decembris, 2022

Ziema ir gadalaiks, kas priecē ne vien ar visapkārt valdošo mieru, bet arī ar sniega baltumu. Aicinot Latvijas iedzīvotājus un viesus doties dabā un iedvesmoties baudīt brīvo laiku mežā, AS “Latvijas valsts meži” izdod mammadaba žurnālu. Lai jaunais ziemas žurnāls iedvesmo kopābūšanas priekam dabā, atklājot, piedzīvojot un stiprinot!

Došanās mežā ziemas mēnešos ir īpašs piedzīvojums – ne vienmēr viegls, bet ar brangu gandarījuma devu gan. Iespējams, kājas būs jāceļ pāri sniegam varen augstu un  mugurā jāvelk papildu apģērba kārta, taču nogurums un laba atpūtas sajūta pēc ziemas pastaigas – garantēta. Tāpēc ziemas piedzīvojumiem iedvesmos 5 vietas, kur doties baudīt ziemas maģiskās pārvērtības. Savukārt intervija ar biatlonisti Baibu Bendiku ļauj ielūkoties sportistes darba ikdienā un atpūtas brīžos, kas nesaraujami saistīti ar mežu un ziemu.

Ziemas pastaigas mežā ir, iespējams, vienas no skaistākajām. Apstājoties un ieklausoties, var dzirdēt pilnīgu klusumu. Daba guļ. Vai vismaz tā liekas, jo, pastāvot ilgāk, var sadzirdēt zaru krakšķus zem sniega segas vai tālumā aizdipinām kādu meža dzīvnieku. Tieši tagad visskaidrāk var redzēt mežu iemītnieku iemītās takas, kuras krustu šķērsu aizvijas visos virzienos. Ja vēlies savu ziemas pārgājienu padarīt izzinošāku, pamēģini atminēt, kurš dzīvnieks te gājis!

>>Lejuplādē žurnālu PDF<<