Mežaparkā tiks atklāta multimediju izstāde “Gaismas Dārzs”

19. oktobris, 2023

24. oktobrī pirmo reizi Baltijas valstīs Mažaparka teritorijā atvērsies “Gaismas Dārzs”, kur atradīsies multimediju izstāde “Sniegbaltīte un 7 rūķīši”.

“Gaismas Dārzs” ir populārs starptautiskais brīvdabas projekts, kurš sastāv no apgaismotām skulptūrām un ekspozīcijām, skāņu iekārtām un gaismas projekcijām, kā arī no vairāk nekā 500 tūkstošu LED lampām, kas palīdz atdzīvināt populāro pasaku sižetu.

Pasāka “Sniegbaltīte un 7 rūķīši” māc bērnus un pieaugušos draudzēties, sadarboties un cienīt viens otru. Labākais gaismas šova apmeklēšanas laiks ir vakara un nakts laikā, kad tumsa veido romantisku atmosfēru.

“Gaismas Dārzs” strādā ar starptautisko multimediju kompāniju “S4 Lights”, kas ir līderis multimediju apgaismojuma tirgū pasaulē. Viņi aktīvi sadarbojās ar tādām kompānijām, kā “Disneyland”, “SeaWorld” un “Silver Dollar”. Izrādes ikgadēji notiek vairākās Eiropas galvaspilsētās. Šogad pasaku šovi norisināsies četras Austrumeiropas galvaspilsētās: Rīgā, Budapeštā, Belgradā un Buharestā.

“Mūsu projekts ir balstīts uz tādām populārām bērnu pasakām, kā “Sniegbaltīte un 7 rūķīši”, “Alise Brinumzemē”, “Pīters Pens”, “Smurfi” un daudzām citām. Projekta mērķis – sagādāt bērnu smaidus un viņu vecākiem. Lai šo sasniegtu, mēs cenšamies izmantot vislabākās tehnoloģijas pasaulē. Mūsu izstādes ir apmeklējuši gandrīz pusotra miljona cilvēku un ir liels prieks, kā tieši šoreiz mēs iepazīsimies ar Rīgu,” – stāsta “Gaismas Dārza” pārstāvis Mihals Čojnacki.

Izstāde darbosies katru dienu četru mēnešu garumā, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas.

Vairāk informācija: https://gardenoflights.com/lv/riga