No šodienas pārcels autobusa pieturvietu lidostā “Rīga”

24. oktobris, 2023

No otrdienas, 24. oktobra, “Rīgas Satiksmes” 22. maršruta autobusa pieturvieta iekāpšanai virzienā uz Rīgu tiek pārcelta un turpmāk atradīsies pašreizējā P1 stāvvietā pa vidu starp E un C atlidošanas izejām. Līdz ar to pasažieriem, lai nokļūtu uz 22. autobusa pieturu, vairs nebūs jāšķērso P1 stāvvieta. Pieturvieta tiks pārcelta līdz ar pirmo autobusa reisu otrdienas rītā.

Sabiedriskā transporta biļešu iegādes automāti tiks pārvietoti zem termināļa nojumes pretim jaunajai pieturvietai un līdzās izejai no E atlidošanas zāles. Biļetes joprojām varēs iegādāties arī lidostas Apmeklētāju centrā (E atlidošanas zāle), Narvessen kioskos un pie autobusa vadītāja. Pie termināļa izejām tiks izvietotas norādes, kas palīdzēs pasažieriem nokļūt jaunajā iekāpšanas vietā.

Līdz ar pieturvietas pārcelšanu mainīsies satiksmes organizācija pie termināļa. 22. maršruta autobusi pēc pasažieru izkāpšanas apmetīs loku un iebrauks P1 stāvvietā. Maršruta autobusiem un starptautiskās satiksmes autobusiem iebraukšanai P1 stāvvietā būs paredzēta trešā barjera, savukārt visi pārējie autovadītāji stāvvietā joprojām varēs iebraukt gar pirmo un otro barjeru, saņemot iebraukšanas talonu.

22. autobusa josla un pieturvieta tiks atbilstoši norobežota no pārējās stāvvietas teritorijas un apzīmēta ar ceļazīmēm. Iebraukt šajā joslā būs atļauts tikai 22. maršruta autobusiem.

No 24. oktobra pārcels autobusa pieturvietu lidostā “Rīga”

Par jauno satiksmes organizāciju informēs ceļazīmes un norādes. Aicinām autovadītājus būt īpaši vērīgiem gan pie iebraukšanas teritorijā, gan dodoties prom no lidostas!

Jaunā pieturvieta tiks pakāpeniski uzlabota un aprīkota ar nojumi. Šajā vietā iekāpšana 22. maršruta autobusā tiks organizēta līdz laikam, kad pašreizējās P1 stāvvietas laukumā sāksies lidostas jaunā termināļa būvniecība.

 

Avots: www.riga-airport.com