Norwegian uzsāk jaunu maršrutu no Rīgas uz Alikanti

14. jūnijs, 2024

13. jūnijā aviokompānija Norwegian sāk pārdot biļetes uz jaunu maršrutu no Rīgas uz Alikanti un no Alikantes uz Rīgu. Šis ir jau septītais uzņēmuma starptautiskais maršruts no bāzes Rīgā.

“Alikante, kas atrodas Spānijas dienvidu piekrastē, ir ļoti populārs galamērķis ziemas sezonā. Mēs esam gandarīti, ka tagad varam piedāvāt šo maršrutu kā tiešo lidojumu arī no Rīgas, un ar nepacietību gaidīsim mūsu klientus uz klāja,” teica Magnuss Tome Maursunds (Magnus Thome Maursund), Norwegian komercdirektors.

Norwegian pirmais maršruts uz Rīgu tika atklāts 2005. gadā, un kopš tā laika uzņēmums ir papildinājis maršrutu klāstu. Līdz ar jaunā maršruta atklāšanu Norwegian nodrošina tiešos lidojumus starp Rīgu un Oslo, Tronheimu, Stokholmu, Kopenhāgenu, Tivatu, Korfu un Alikanti.

Jaunais maršruts starp Rīgu un Alikanti ir ziemas programmas daļa, un tas tiks nodrošināts no oktobra beigām līdz aprīļa beigām. Būs divi lidojumi nedēļā — trešdienās un sestdienās.

“Alikante ir viens no ziemas sezonā populārākajiem maršrutiem no Ziemeļvalstīm, jo tajā visu gadu ir pietiekami saulains laiks un smilšainas pludmales, kā arī dinamiska pilsēta ar rosīgu nakts dzīvi, izsmalcinātiem ēdieniem un lieliskiem restorāniem.  Tagad tiešais četru stundu lidojums būs pieejams arī no Rīgas,” teica Magnuss Tome Maursunds (Magnus Thome Maursund), Norwegian komercdirektors.