Revolut ieviesusi naktsmītņu rezervēšanas rīku

14. septembris, 2021

Lielbritānijas finanšu tehnoloģiju uzņēmums Revolūcija, kurai ir vairāk nekā 16 miljoni klientu visā pasaulē un vairāk nekā 190 000 klientu Latvijā, paziņojusi par savu darbību naktsmītņu rezervēšanas segmentā.

Funkcija ieviesta Latvijas tirgū Rezidence ir jauns naktsmītņu rezervēšanas rīks, kas pieejams ikvienam Revolūcija klientiem un tā mērķis ir vienā vietā īstenot uzņēmuma redzējumu par platformu visu veidu naudas darījumiem.

Ceļojuma funkcija Rezidence ļauj lietotājiem rezervēt naktsmītnes tajā pašā vietā, kur tiek pārvaldītas viņu finanses.

“Kad pasaule sāk piesardzīgi atvērties, mēs zinām, ka ikviens vēlas pēc iespējas ātrāk kaut kur doties. Mēs izveidojām funkciju Palikt, lai cilvēkiem būtu vieglāk atrast un rezervēt savu ideālo dzīvesvietu ideālajā galamērķī. Pēc 18 mēnešu bezgalīgiem ierobežojumiem un piesardzības pasākumiem, mēs vēlamies sniegt cilvēkiem vairāk, kļūstot par ceļojumu lietotni, ”saka Marsels Nikajs, Revolut ietaupījumu un dzīvesveida vadītājs.

Revolut karte ir digitāla alternatīva bankai, piedāvājot pakalpojumus, ko jūs varētu sagaidīt no vienas naudas konta lietojumprogrammas, lai veiktu ne tikai personīgo finanšu, bet arī biznesa transakciju un konta pārvaldību. Tomēr, atšķirībā no tradicionālajām bankām, Revolut ir īpaši piemērots cilvēkiem ar digitālo dzīvesveidu, kas daudz ceļo vai vienkārši vēlas brīvību no bankām.

Sīkāk informācija par Revolut karti: https://travelfree.lv/revolut-karte-bez-maksas/

revolut naktsmītnes