Rīgā sāk darboties ēdienu piegādes platforma BOLT FOOD

8. janvāris, 2020

Latvijas tirgū ienāk vadošā Eiropas transporta pakalpojumu sniedzēja “Bolt” ēdienu piegādes platforma “Bolt Food”. Jau šobrīd Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja pasūtīt maltīti no vairāk kā 170 restorāniem, bet nākotnē “Bolt Food” plāno paplašināties un piedāvāt pakalpojumu arī citās Latvijas pilsētās.

Ēdienu būs iespējams pasūtīt uz galvaspilsētas centru, tālo centru, Purvciemu, Teiku, Pļavniekiem un Ķengaragu. Drīzumā pasūtījumu zonu plānots paplašināt, iekļaujot Pārdaugavu un vairākus attālākus rajonus.

“Esam izvērtējuši augošo pieprasījumu pēc ēdienu piegādes pakalpojumiem, un, ņemot vērā klientu vēlmes, ar Bolt Food varam iepazīstināt arī Rīgas iedzīvotājus. Izveidotā infrastruktūra, kā arī uzņēmuma pieredze un zināšanas ļauj ienākt ēdienu piegādes tirgū ar pārliecību,” stāsta Latvijas reģionālais vadītājs Kārlis Ķezberis.

“Mūsu mērķis ir sniegt ātrāku un ērtāku ēdienu piegādi, tāpēc mūsu kurjeru loks ir ļoti plašs. Tāpat kā transporta pakalpojumu platformā, mums ir svarīgi visiem kurjeriem nodrošināt iespējami labāko atbalstu, lai saglabātu augstu pakalpojuma kvalitāti, vienlaikus piedāvājot izdevīgas cenas ikvienam klientam,” piebilst K. Ķezberis.

Rīga ir ceturtā pilsēta pasaulē, kur tiek piedāvāts Bolt Food pakalpojums.

Pagājušā gada augustā platforma tika atklāta Igaunijā, Tallinā, kam vēlāk sekoja Tartu un Lietuvas galvasspilsēta Viļņa.

Tuvākajā laikā Bolt Food uzsāks darbību arī Dienvidāfrikā un citās Eiropas un Āfrikas pilsētās.

Vēl Bolt Food nav aplikācijas? Tā pieejama šeit: bit.ly/BoltFoodFB. Šobrīd tiek piedāvāta bezmaksas pamata piegāde ēdieniem!

bolt food reģioni