Samazinātas cenas CityBee auto nomai!

3. aprīlis, 2020

CityBee pamatojoties uz pieaugušo interesi pēc ilgtermiņa īres no iedzīvotājiem, kuriem ir svarīgi lietot personīgu auto, lai būtu lielāka drošība, ir samazinājusi cenas CityBee auto nomai. Tādējādi, lai samazinātu lietotāju skaitu uz vienu automašīnu, CityBee krasi samazina dienas, nedēļas un mēneša likmes. Šis solis palīdzēs tiem, kam nepieciešama droša pārvietošanās ilgākā laika periodā!

CityBee – lielākais koplietošanas serviss Baltijā! CityBee ir uzņēmums, kas piedāvā automašīnu nomas pakalpojumus pa minūtēm, izmantojot ērtu un intuitīvu aplikāciju. Šis zīmols ir auto koplietošanas pionieris Centrāleiropā un Austrumeiropā un līderis autopārvadājumu jomā Lietuvā, kur kopš 2012. gada darbojas 800 pasažieru automobiļu un dažādu modeļu furgonu auto. CityBee piedāvā unikālu un pārredzamu cenu politiku, likmes par lietošanas ilgumu ir atkarīgas no nomas ilguma. Rīgā CityBee automobiļi ir jau kopš 2019. gada marta.

Distances cena paliek nemainīga: 0.15eur/km par Fiat500 un 0.17eur/km par Peugeot 308 un Toyota Corolla. Degviela, autostāvvieta CityBee iezīmētajā zonā un apdrošināšana ir iekļautas jau cenā!

Cenas atjaunotas arī mūsu mājas lapā: https://www.citybee.lv/lv/cenas

NB! No 1. aprīļa atsācies periods, kad iebraukšanai Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā nepieciešama caurlaide. Braucot uz Jūrmalu ar CityBee automašīnām par caurlaidi nav jāmaksā.

Iegūsti CityBee akcijas kodu un 5 EUR atlaidi:

1. Lejupielādē CityBee aplikāciju un reģistrējieties.
2. Ievadi kodu RV46L
3. Dodies braucienā.

Links: https://invite.citybee.lv/RV46L

Vairāk informācija par CityBee auto nomu un akcijas kodu lasi šeit: https://travelfree.lv/citybee-auto-noma-akcijas-kods/

Citybee cenas ir ļoti demokrātiskas, šeit minēti CityBee auto nomas izcenojumi par auto modeli FIAT500:

citybee samazinas cenu nomai