Šīs vasaras iecienītākie galamērķi ar airBaltic

17. aprīlis, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo pasažieru iecienītākos galamērķus šovasar no Rīgas – Ļubļana, Korfu, un Milāna. Balstoties uz biļešu pārdošanas un ceļošanas paradumu datiem, lidsabiedrība ir izveidojusi daudzveidīgu galamērķu klāstu, kas šosezon kļūst arvien populārāki ceļotāju vidū.

airBaltic Rīgu un Ļubļanu šovasar savienos ar lidojumiem, kas ilgst mazliet ilgāk par divām stundām un tiek veikti divas reizes nedēļā. Šī pilsēta ceļotājus piesaista ar bagātīgo vēsturi un dinamisko mūsdienu kultūru. Slovēnijas galvaspilsēta, kas ir slavena ar zaļajām zonām un rosīgo mākslas dzīvi, ir pierādījusi sevi kā rāmu galamērķi tiem, kuri meklē atpūtu un krāšņu kultūru.

Savukārt ar diviem lidojumiem nedēļā airBaltic šajā vasaras sezonā savienos Rīgu un saulaino Vidusjūras Korfu salu. Šī gleznainā Grieķijas sala ar tās pludmalēm, kristāldzidrajiem ūdeņiem un vēsturisko vecpilsētu piedāvā lielisku vasaras atpūtu gan pludmales mīļotājiem, gan vēstures entuziastiem.

Tikmēr mode, māksla un dizains saplūst Milānā – arī tas ir lielisks galamērķis airBaltic pasažieriem no Rīgas. Kā Itālijas modes galvaspilsēta Milāna piesaista tos, kuri vēlas iepazīt tās dinamisko mūsdienīguma un tradīciju sajaukumu, sākot no ikoniskās katedrāles līdz modernākajām galerijām un grezniem iepirkšanās rajoniem. Šovasar abas pilsētas tiek savienotas ar gandrīz trīs stundas ilgiem lidojumiem, kas tiek veikti piecas reizes nedēļā.

Papildus šiem galamērķiem arī Dubaija, Atēnas, Tirāna un Prāga šovasar ir starp iecienītākajiem airBaltic maršrutiem no Rīgas.

airBaltic pasažieriem nodrošina biļetes ne tikai Ekonomiskajā klasē, bet arī Biznesa klasē. Biznesa klases biļetes piedāvā pilna servisa biļešu komplektu, kas iekļauj tādas priekšrocības kā prioritārā reģistrēšanās un iekāpšana, sēdvieta salona priekšpusē ar papildu brīvu sēdvietu, lai nodrošinātu lielāku privātumu, trīs ēdienu gardēžu maltīte, neierobežots daudzums dzērienu un ātrāka izkāpšana no lidmašīnas pēc nosēšanās.

Šogad airBaltic plāno uzsākt lidojumus 18 jaunos maršrutos – astoņos no Latvijas, četros no Igaunijas, piecos no Lietuvas un vienā no Tamperes (Somija). Turklāt lidsabiedrība ir papildinājusi savu maršrutu tīklu ar septiņām jaunām valstīm Balkānu reģionā, nodrošinot klientiem plašāku ceļošanas iespēju klāstu.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax divus gadus pēc kārtas ir atzinusi airBaltic par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.