SKOK elektrisko motorolleru noma uzsāk darbību + 3 EUR atlaižu kods

28. aprīlis, 2020

Kompānija Skok uzsāk elektrisko motorolleru nomu. Skok atlaižu kods VR8R-LGQE 3 EUR vērtībā Tavam pirmajam braucienam. Skok noma – izmēģini braucienu ar elektrisko motorolleru izmantojot koplietošanas platformu.

SKOK ir jauns brends, kas piedāvā pilnībā automatizētu e-motorolleru koplietošanas pakalpojumu Rīgā, izmantojot īstermiņa e-motorolleru pašapkalpošanās nomu. Skok ir izveidojuši tīklu elektrisko motorolleru apmaiņai, izmantojot mobilo lietojumprogrammu, kura ļauj lietotājiem atrast, iznomāt un lietot elektriskos motorollerus Rīgā. SKOK piedāvā lētu un videi draudzīgu jaunu transporta risinājumu Rīgā. Mūsu uzņēmums ir pirmais šāda mēroga e-motorolleru koplietošanas pakalpojuma sniedzējs Rīgā. Rīga piedzīvo lielu satiksmes intensitāti, īpaši sastrēgumstundās. E-motorolleru koplietošanas sistēmas ieviešana risina šo jautājumu, vienlaikus sasniedzot citus mērķus, piemēram, samazinot gaisa un trokšņa piesārņojumu un nodrošinot alternatīvus pārvietošanas līdzekļus iedzīvotājiem un tūristiem.

Skok noma: Kā tas darbojas?

Ātra reģistrācija, ērta pieejamība, viegla braukšana, vienkārša nokāpšana
 1. Lejupielādējiet mobilo lietotni. Lejupielādē bezmaksas Skok lietotni, lai iznomātu e-motorollerus.
 2. Izveidojiet kontu
  Lai reģistrētos, jums:
  – Jābūt vismaz 18 gadus vecam
  – Jābūt derīgai vadītāja apliecībai
  – Jābūt derīgas kredītkartes vai debetkartes īpašniekam
 3. Veidojot kontu, norādi SKOK promo kodu VR8R-LGQE un iegūsti 3 EUR atlaidi pirmajam braucienam.
 4. Rezervējiet iepazīstināšanu.
  Pirms Skok e-motorolleru lietošanas uzsākšanas, jums būs jāiziet apmācības kurss, kuras laikā mēs jūs iemācīsim vadīt motorolleri (tas ir bez maksas). Ja jums liekas, ka jūsu motorollera vadīšanas pieredze reālajā satiksmē ir pietiekama, jūs varat izvēlēties atteikties no šīs apmācības. Apmācība ir ļoti ieteicama, un atteikšanās ir jūsu pašu risks.
 5. Atrodiet un rezervējiet.
  Izmantojot lietotni, atrodiet tuvāko motorolleri un rezervējiet to. Tagad, kad esat atradis Skok motorolleri, nākamais solis ir to rezervēt, noklikšķinot uz pogu “Rezervējiet”. Jums ir 10 minūtes laika, lai sāktu braucienu.
 6. Sāciet un brauciet
  – Kad esat atradis motorolleri, varat sākt savu braucienu, noklikšķinot lietotnē uz pogas “Sākt”. Atveriet bagāžas kasti un izņemiet sava izmēra ķiveri.
  – Uzkāpiet uz motorollera un noņemiet to no statīva.
  – Lai iedarbinātu motorolleri, nospiediet zaļo pogu labajā stūres pusē. Informācijas panelī zaļā krāsā parādīsies paziņojums “Gatavs” . Jūs tagad esat gatavs (-a) braukšanai!
  – Jūs varat īslaicīgi apturēt braucienu par samazinātu maksu – EUR 0,05 minūtē (jūs varat apturēt braucienu ārpus apkalpošanas zonas)
 7. Novietojiet un pabeidziet braucienu
  – Kad esat sasniedzis galamērķi, atgrieziet motorolleru vienā no mūsu stāvvietu zonām, kas ir atzīmētas lietotnē.
  – Atveriet Bagāžas kasti, lai ieliktu ķiveri (-es), un novietojiet motorolleri uz centrālā statīva.
  – Pārliecinieties, ka bagāžas kaste ir aizvērta!
  – Apstipriniet atgriešanos, noklikšķinot lietotnē uz pogas “Beigas”.

skok elektriskie motorolleri