Slēgs aplikāciju “ENDOMONDO”

2. novembris, 2020

2020. gada 31. decembrī darboties pārstās daudzu aktīvistu iecienītā “Endomondo” aplikācija, teikts lietotni pārstāvošā uzņēmuma “Under Armor” paziņojumā lietotājiem.

Tas notiks piecus ar pusi gadus pēc “MyFitnessPal” iegādes par 475 miljoniem ASV dolāru. Uzņēmums arī paziņojis, ka likvidēs “Endomondo” platformu, kuru tas vienlaikus iegādājās par 85 miljoniem ASV dolāru. “Under Armour” informē, ka šī lēmuma iemesls ir vienkāršot un fokusēt zīmolu.

Līdz ar to uzņēmums izņems to no visiem lietotņu veikaliem, neveiks kļūdu labojums un nesniegs atbalstu nevienai “Endomondo” versijai, kas būs palikusi lietotāju ierīcēs.

Tāpat uzņēmums iesaka pāriet uz “UA MapMyRun”, lai sekotu savām aktivitātēm. Lietotāji savu treniņu vēsturi var pārlikt uz šo lietotni – iespēja importēt aplikācijas vēsturi no “Endomondo” uz “UA MapMyRun” būs pieejama līdz 2021. gada 31. martam, pēc kā visi dati tiks dzēsti.

Tomēr ne visi dati varēs tikt pārnesti uz jauno lietotni – tur vairs nebūs redzami personīgie rekordi, treniņa plāni, profila informācija un konta uzstādījumi, draugi lietotnē, ieraksti, fotogrāfijas un komentāri u.c.

Tie, kuri iegādājās “Endomondo Premium”, no 30. novembra vairs nemaksās abonēšanas maksu, savukārt tie, kas to jau apmaksājuši arī par decembri vai ilgāk, saņems naudu atpakaļ.