Stena Line prāmis no Liepājas uz Trāvemindi (VĀCIJA) gandrīz katru dienu

14. jūnijs, 2022

Ceļojiet prāmju maršrutā uz Liepāju Latvijā un Trāvemindi Vācijā ar prāmjiem Stena Livia un Stena Flavia. Izbaudiet brīnišķīgos jūras skatus un atpūtieties komfortablā vidē kādā no kajītēm vai rezervējiet sev vietu sēdvietu zonā.  Turpmāk no Liepājas uz Trāvemindi Vācijā varēs nokļūt ātrāk un ar pasažieriem īpaši piemērotāku kuģi “Stena Flavia”. “Stena Flavia” ir viens no diviem “Stena Line” kuģiem ar kuru turpmāk ceļotāji varēs daudz komfortablākos apstākļos doties uz un no Liepājas uz Trāvemindi. Kajītes ir piemērotas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem un turpmāk varēs pārvadāt arī mājdzīvniekus.

Ceļojums, ko baudīt – no Liepājas uz Trāvemindi

Ceļojiet no Liepājas uz Trāvemindi, kas ir lielākā osta Vācijas Baltijas jūras piekrastē. Šim vēsturiskajam jūrmalas kūrortam ir 1,7 km gara pludmale, vairāki mūzikas festivāli  un koncerti. Trāveminde ir viena no priekšpilsētām Lībekai, kas atrodas 20 minūšu brauciena attālumā.

Iepazīstiet Trāvemindi un Vācijas ziemeļus

Trāveminde atrodas Vācijas ziemeļrietumu piekrastē un ir apslēpts dārgakmens! Šī piejūras pilsēta piedāvā tradicionālu vācu viesmīlību ar plašu restorānu klāstu, ēdienu kioskiem un bāriem. Iztērējiet kalorijas kādā no vietējām ekskursijām un pastaigās pludmalē. Tiem, kas vēlas doties tālāk, netālu atrodas Hamburga, un Berlīne atrodas tikai 4 stundu brauciena attālumā.

stena line prāmis liepāja Trāveminde

Stena Livia

Piedāvā līdz 6 reisiem nedēļā starp Vāciju un Latviju maršrutā Trāveminde – Liepāja. Izbaudiet relaksējošu ceļojumu. Tā kā reisa ilgums ir vidēji 20 stundas, ir nepieciešamas rezervēt kajīti vai sēdvietu.

Stena Flavia

Katru dienu piedāvā reisus starp Latviju un Vāciju maršrutā Trāveminde – Liepāja. Izbaudiet relaksējošu ceļojumu, kas ilgst aptuveni 21 stundu.