TALLINK maršruts: Rīga – Helsinki – Rīga no €25 par personu

13. augusts, 2020

Kruīzs: Rīga – Helsinki – Rīga. Tallink kuģis no Rīgas uz Helsinkiem kursēs divas reizes nedēļā sākot no septembra. Cena kajītēm kruīzā sākot no €99 (līdz 4 personām)

AS Tallink Grupp ir vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā pasažieru pārvadājumu jomā. Nodrošinot augstas kvalitātes kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus, TALLINK ir arī stabils jūras kravas satiksmes dalībnieks Baltijas jūrā. Kompānijas īpašumā ir 14 kuģi, kas kursē dažādos maršrutos starp Latviju, Zviedriju, Somiju un Igauniju. Prāmji kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu. Kompānija pārvalda arī viesnīcu ķēdi Tallink Hotels ar 3 viesnīcām Tallinā un 1 viesnīcu Rīgā. Tallink nodrošina darba vietas vairāk nekā 7 400 darbiniekiem. 2017. gadā kompānija apkalpoja vairāk nekā 9.8 miljonus pasažieru.

Ceļo ar vienu no modernākajiem un greznākajiem Tallink flotes kuģiem Silja Serenade un izbaudi ceļojuma šarmu pilnībā. Kuģim ir 12 klāji ar visdažādākajām izklaides iespējām. Silja Serenade lepojas ar savu promenādi visa kuģa garumā, plašo iepirkšanos 8 dažādos veikalos, 7 restorāniem ikviena gaumei un ērti iekārtotiem bāriem. Izklaides iespējas bērniem un jauniešiem Silja Land zonā. Izvēlies sev piemērotāko kajīti savam ceļojumam īpašajās Commodore klases kajītēs vai A klases kajītēs ar skatu uz jūru vai kuģa promenādi. Izvēlies ceļot ar ģimeni īpašajās Moomin dizaina kajītēs. Uz kuģa ir eleganti un moderni restorāni ar īpaši pavāru izstrādātām ēdienkartēm. Baudi izmeklētu ēdienu klāstu – sezonas produktus, plašu jūras velšu, zivju un gaļas ēdienu izvēli, veģetāros ēdienus, kā arī neaizmirstamus saldos ēdienus.

Kuģis no Rīgas uz Helsinkiem kursēs katru otro dienu. Helsinkos Tu vari pavadīt piecas stundas un apskatīt pilsētas skaistākās vietas vai baudīt atpūtu pēc savas izvēles.

Atiešana no Rīgas plkst.16:30, pienākšana Helsinkos plkst.11:00.
Atiešana no Helsinkiem plkst.16:00, pienākšana Rīgā plkst.10:30.

Ceļojuma datumi:

līdz 07.01.2021

tallink kruīzs rīga helsinki

Kur iegādāties kruīzu?

TALLINK

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.