TALLINK kruīzs uz ĀLANDU SALĀM no Rīgas: cena no €30 par personu

3. augusts, 2020

TALLINK kruīzs uz ĀLANDU SALĀM no Rīgas. Speciālais kruīza brauciens uz Ālandu salām (Somija) no Rīgas sākot tikai no 30 EUR par personu (braucot 4 personām B klases kajītē)! Rezervē biļeti par labāko cenu jau šobrīd.

AS Tallink Grupp ir vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā pasažieru pārvadājumu jomā. Nodrošinot augstas kvalitātes kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus, TALLINK ir arī stabils jūras kravas satiksmes dalībnieks Baltijas jūrā. Kompānijas īpašumā ir 14 kuģi, kas kursē dažādos maršrutos starp Latviju, Zviedriju, Somiju un Igauniju. Prāmji kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu. Kompānija pārvalda arī viesnīcu ķēdi Tallink Hotels ar 3 viesnīcām Tallinā un 1 viesnīcu Rīgā. Tallink nodrošina darba vietas vairāk nekā 7 400 darbiniekiem. 2017. gadā kompānija apkalpoja vairāk nekā 9.8 miljonus pasažieru.

Maršruts:

Rīga – Ālandu salas (Mariehamna) – Rīga

Ceļošanas datumi:

2020.g. 10. augusts / 4. septembris

kruīzs rīga ālandu salas

Augustā un septembrī īpaši jūras ceļojumi no Rīgas uz neparastajām Ālandu salām Somijā. Dodies kruīzā un velti līdz 9 stundām laika Ālandu salu apskatei. Ņem līdz savu velosipēdu, motociklu vai auto un izbaudi gleznaino ainavu Ālandu salu arhipelāgā.

Ālandu salas atrodas Baltijas jūrā starp Zviedriju un Somiju, un tās sastāv no apmēram 6700 saliņām. Ālandu salas ir raksturīgas ar savu mieru, lielu sakoptību un rūpēm par vidi. Zila jūra, zilpelēkas klintis, sūnas, ķērpji, koši ziedi, meži un ezeri ir salu galvenā burvība.
Izvēlies drošu galamērķi savam ceļojumam un izbaudi vasaras piedzīvojumu uz kuģa!

ĀLANDU SALU KARTE
MARIEHAMNAS KARTE

Atiešana no Rīgas 17:00, pienākšana Ālandu salās (Mariehamna) 09:00.
Atiešana no Ālandu salām (Mariehamna) 18:00, pienākšana Rīgā 11:00.

ĪPAŠAS CENAS TRANSPORTLĪDZEKĻA PĀRVADĀJUMAM

Vieglais transportlīdzeklis – 70 €
Motocikls – 40 €
Velosipēds – 10 €
Izmanto lielisko iespēju un apskati Ālandu salas no citādāka skatu punkta. Ieplāno arhipelāga apskati ar automašīnu vai motociklu un sajūti Ālandu neparasto dabas valdzinājumu. Vai izvēlies kādu no 176 velomaršrutiem un ļaujies aktīvai atpūtai vasarā ar velo. Dodies aizraujošā izbraucienā ar velosipēdu un izbaudi priekšrocības, ko piedāvā izcila attīstītā velo infrastruktūra.

Šobrīd velosipēda pārvadājumam 50% atlaide.

tallink kruīzs uz ālandu salām no rīgas

Nelielu TravelFree.lv foto reportāžu no iepriekšējā kruīza uz ĀLANDU SALĀM 18. jūlijā var apskatīt ŠEIT

Kur iegādāties kruīzu?

TALLINK

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.