Tallink septembrī piedāvā papildu kruīzus piektdienās uz Ālandu salām un Helsinkiem

19. augusts, 2020

Tallink Grupp paziņojusi, ka saistībā ar lielo interesi un pieprasījumu par jauniem pagaidu maršrutiem, tā pievienos papildu piektdienas reisus maršrutā Rīga – Ālandu salas (Mariehamna) – Rīga un Rīga – Helsinki – Rīga 2020. gada septembrī. Īpašie kruīzi tiks veikti ar kuģi Romantika ar izbraukšanu piektdienās, piedāvājot tematisku un daudzpusīgu izklaides programmu dažādām interesēm gan uz kuģa, gan galamērķos.

Papildu reisā uz Ālandu salām kuģis Romantika dosies 11. septembrī, veicot jau ceturto reisu uz šo galamērķi, kas ir īpaši iecienīts velo un moto entuziastu vidū un ģimenēm ar bērniem. Savukārt uz Helsinkiem kuģis Romantika papildu īpašajā kruīzā dosies 25. septembrī, izpildot jau piekto reisu šajā maršrutā. “Atsaucoties uz mūsu ceļotāju labajām atsauksmēm un patiesu interesi, nolēmām atvērt jaunus datumus īpašiem kruīziem un sniegt iespēju izbaudīt atvasaru Ālandu salās un zelta rudeni Helsinkos. Reisi tiek organizēti ar izbraukšanu no Rīgas piektdienās, ļaujot ceļotājiem piedzīvot brīvdienas nedēļas nogalē,” sacīja Tallink Latvija valdes loceklis Hillards Taurs.

Īpašie kruīzi no Rīgas ar kuģi Romantika notiks pēc šāda grafika:

  1. augustā Rīga – Helsinki – Rīga
  2. augustā Rīga – Helsinki – Rīga
  3. septembrī Rīga – Ālandu salas – Rīga
  4. septembrī Rīga – Ālandu salas – Rīga
  5. septembrī Rīga – Helsinki – Rīga

Septembris Ālandu salās ir ābolu ražas laiks. Šajā laikā sala iekrāsojas koša un krāsaina – brīnišķīga atpūta ar ģimeni un draugiem. Lai salu iepazītu tālāk par Mariehamnas robežām, ieteicams ņemt līdzi velosipēdu vai ceļot ar automašīnu. Salas ūdens pasaules bagātību noteikti novērtēs makšķernieki, kuriem ir iespēja doties uz Ālandu salām jau 4. septembrī un atgriezties ar nākamo reisu pēc nedēļas, ar izbraukšanu no Mariehamnas 12. septembrī. Arī Helsinkos rudenī ir plašas izklaides iespējas, interesanti un atraktīvi muzeji un atrakciju parki.

Uz kuģa Romantika ir daudzveidīga un aizraujoša atpūtas un izklaides programma. 21. augustā uzstāsies Latvijas roka leģenda Fēlikss Ķiģelis, 28. augustā grupa Bermudu Divstūris. 11. septembrī, ceļojumā uz Ālandu salām, uz kuģa uzstāsies grupa Gain Fast, izpildot populāras un iemīļotas dziesmas. Kruīza laikā uz Helsinkiem, kas notiks 25. septembrī, jūras ceļojuma burvību īpaši aicināti izbaudīt seniori, kuriem tiks piedāvāta tematiski veidota programma ar māsu Legzdiņu uzstāšanos. Jaunieši un dažādu kvestu cienītāji var izmēģināt savus spēkus aizraujošā Hack on Deck interaktīvajā spēlē.

Papildina Hillards Taurs: “Lai gan COVID-19 pandēmija joprojām ļoti ietekmē Tallink operatīvo darbību, Somija aizvien ir viena no drošākajām valstīm Eiropā ceļošanai. Vēlamies piedāvāt saviem klientiem iespēju atpūsties droši un atbildīgi, kā arī pavadīt pilnvērtīgas, muzikālas un iespaidiem bagātas brīvdienas.”

Biļetes uz kuģa Romantika brīvdienu kruīziem var iegādāties mājaslapā www.tallink.lv.

Uz visiem Tallink Grupp kuģiem ir ieviesti stingri higiēnas un dezinfekcijas noteikumi. Uzņēmums ierobežo pasažieru skaitu katrā reisā, lai varētu ievērot nepieciešamo sociālo distanci. Tāpat visiem pasažieriem reģistrācijas laikā jāapstiprina, ka viņi ir veseli un viņiem nav vīrusa simptomi. Pasažieriem, kuriem ir vīrusa simptomi vai kuri ir slimi, ir aizliegts uzkāpt uz kuģa.

Tallink Grupp patur tiesības veikt izmaiņas publicētajos kursēšanas grafikos, ņemot vērā COVID-19 vīrusa izplatības gaitu un katrā valstī noteiktos ceļošanas ierobežojumus.

Tallink Grupp

AS Tallink Grupp ir vadošais kuģniecības uzņēmums pasažieru, transportlīdzekļu un kravas pārvadājumu jomā Baltijas jūras Ziemeļu reģionā. Uzņēmuma īpašumā ir 15 kuģi, kas kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu dažādos maršrutos. AS Tallink Grupp nodrošina darba vietas vairāk nekā 6 000 darbiniekiem Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Krievijā un Vācijā. 2019. gadā ar uzņēmuma kuģiem ceļoja gandrīz 9,8 miljoni pasažieri, un tas pārvadāja apmēram 380 000 kravas vienību. AS Tallink Grupp akcijas ir kotētas Tallinas biržā un Helsinku biržā.