TravelFree.lv pārgājiens “Valmiera. Abuls. Brenguļi” 20.augustā

16. augusts, 2022

Sveiciens! Dosimies uz Ziemeļvidzemi! Sākuma posmā iesim no Valmieras gar Gauju, bet vēlāk iepazīsim skaistos Abula upes krastus. Abuls – viena no nedaudzajām upēm Latvijā, kuras nosaukums ir vīriešu dzimtē. Pusceļā Brenguļos varēsim atveldzēties ar aukstu Brenguļu alu (par ļoti demokrātiskām cenām, 0.5l – 1.50 eur) vasaras alus dārzā. Baudīsim vasarīgo laiku, Latvijas krāšņo dabu un lieliskās ainavas.

Garums: ~22-25 km (apļveida). Sāksim un pabeigsim pārgājienu vienā un tajā pašā lokācijas vietā.
Ceļa segums: Pārsvarā meža takas, bet būs arī grants ceļi, asfalts
Sarežģītība: Vidēji grūts. Pavisam viegli nebūs, tāpēc ļoti svarīgi apzināties savas spējas pirms tam.

Sākums: Tiekamies 11:15 Valmierā (pēc pieteikšanās tiks nosūtīta precīza lokācija). Ja dodies no Rīgas, tad ir iespēja doties uz Valmieru arī ar sabiedrisko transportu (autobuss Rīga – Valmiera 09:00-11:10, cena 4.85 EUR). Atpakaļ tad arī autobuss no Valmieras (kursē katru stundu).
Noslēgums: Visticamāk ap kādiem 18:00, bet tas atkarīgs no iešanas ātruma un citiem apstākļiem, ko šobrīd nevar paredzēt.

👉 Piesakies pārgājienam šeit: https://forms.gle/6UV3XdSFbhJtbcCa9 (Piesakies pārgājienam tikai tad, ja zini, ka tiešām dosies)
Brīvprātīgs ziedojums. Jūs variet izlemt, cik liels tas ir pārskaitot uz kontu -> (https://bit.ly/3zcJEwe) vai iedodot uz vietas
P.S. Vietu skaits ir ierobežots!

Ņemam līdzi uzkodas un dzeramos, lai būtu enerģija visa pārgājiena laikā. Būs iespēja iegādāties dzērienus / aukstas un siltās uzkodas Brenguļu vasaras alus dārzā, kur paredzēta pusdienu pauze.

Informācija arī Facebook: https://www.facebook.com/events/1052076182340976