Tūroperatora «TUI Baltics» paziņojums par atceltajiem reisiem

4. marts, 2022

Sakarā ar ieviestajām Eiropas Savienības sankcijām pret atsevišķiem Krievijas uzņēmējiem, Citadeles banka ir bloķējusi «TUI Baltics» darījuma kontu. 3. martā “TUI Baltic” nāca klajā ar paziņojumu klientiem

Cienījamie klienti!
TUI Baltics kolektīvs jūtas satriekts un sāpīgi sarūgtināts pēdējo nedēļu notikumu sakarā.
Vēlamies Jūs informēt, ka mūsu uzņēmuma patiesā labuma guvējs ir iekļauts Eiropas Savienības sankciju sarakstos, tas ietekmē arī mūsu saimniecisko darbību.
Šobrīd mūsu pakalpojumu sniegšana ir apgrūtināta.
Pašlaik cenšamies visus savus spēkus veltīt tam, lai sankciju ietekme uz Jums būtu pēc iespējas mazāka.
Ierobežojumu dēļ bijām spiesti atcelt vairākus reisus, taču klienti, kuri pašlaik atrodas galamērķos, droši tiks nogādāti mājās.
Atcelto reisu klientu iemaksātās naudas atmaksu veiksim normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.
Vēlamies Jums visiem no sirds atvainoties par neērtībām un vēlreiz uzsvērt, ka TUI Baltics komanda velta visus spēkus un enerģiju, lai atrisinātu šo sarežģīto situāciju.
Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu rezervāciju departamentu: [email protected].
Ar cieņu.
TUI BALTICS komanda.

Svētdien, 6.martā, saskaņojot ar Satiksmes ministriju un Ārlietu ministriju, notiks avioreisi, lai no Ēģiptes varētu atgriezties Latvijas valstspiederīgie, kuri devušies ceļojumā ar sankcijām pakļautā tūroperatora SIA “TT Baltics” organizēto lidojumu, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijas pārstāvji.

“TT Baltics” ir TUI franšīzes turētājs Baltijā, un tas ir pakļauts sankciju ierobežojumiem un nevar nodrošināt klientu atgriešanos Latvijā.

Atbilstoši Eiropas Padomes regulai par ierobežojošiem pasākumiem saistībā ar Krievijas agresiju Ukrainā no šā gada 28.februāra Latvijas gaisa telpu aizliegts izmantot visiem gaisa kuģiem, kas ir tiešā vai netiešā Krievijas pilsoņu kontrolē neatkarīgi no valsts, kurā gaisa kuģis ir reģistrēts.

Minētās sankcijas attiecas arī uz avio čarterreisiem, ko šā gada martā plānoja veikt tūroperators “TUI Baltic”.

Pašlaik tiek plānoti četri avio reisi.

Šajās brīvdienās no Ēģiptes kūrortpilsētām Hurgadas un Šarmelšeihas Latvijā tiks nogādāti 349 valstspiederīgie, tostarp 65 bērni.

Satiksmes ministrija atbilstoši regulā noteiktajai kārtībai izņēmuma kārtā, kas attiecas uz lidojumiem humānu apsvērumu nolūkā, devusi atļauju lidojumiem no Ēģiptes uz Latviju, ko nodrošinās Lietuvas aviokompānija “GetJet Airlines”, norāda ministrijā.