Vasaras sezonā lidosta “Rīga” piedāvās vairāk nekā 100 tiešo lidojumu galamērķus

28. marts, 2022

2022. gada vasaras sezonā, kas sākas 27. martā līdz ar pāreju uz vasaras laiku, lidosta “Rīga” piedāvās savienojumus ar vairāk nekā 100 tiešo regulāro un čartera lidojumu galamērķiem.

No 31. marta lidostā “Rīga” darbu uzsāks jauna aviokompānija – Nīderlandes zemo cenu lidsabiedrība “Transavia Airlines C.V.”, kas trīs reizes nedēļā nodrošinās lidojumus maršrutā Rīga–Amsterdama, tā nodrošinot vēl labāku Baltijas savienojumu ar vienu no pieprasītākajām tranzīta lidostām Eiropā.

Aviokompānijas vasaras sezonā piedāvās pasažieriem arī jaunus lidojumu maršrutus. Nacionālā aviokompānija “airBaltic” maijā uzsāks lidojumus no Rīgas uz Batumi Gruzijā, savukārt Īrijas zemo cenu aviokompānija “Ryanair” savu galamērķu klāstu papildinās ar diviem jauniem maršrutiem: Rīga–Vekše (Växjö, Zviedrija) no 28. marta un Rīga–Ņūkāsla (Apvienotā Karaliste) no 1. aprīļa.

Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma “airBaltic” aprīļa beigās atsāks lidojumus uz Maltu, savukārt “Ryanair” lidojumu plānā atgriezīsies Spānijas pilsēta Žirona.

Plānotais kopējais lidojumu skaits, tuvojoties pavasarim, bet jo īpaši no nākamās nedēļas, kas būs pirmā pilnā vasaras sezonas nedēļa, stabili pieaug, – nākamnedēļ lidostā “Rīga” plānoti ap 940 lidojumiem, kas ir par ceturtdaļu vairāk nekā šonedēļ. Aprīļa beigās regulāro un čartera pasažieru reisu skaita prognozes jau pārsniedz tūkstoš lidojumus nedēļā.


Lidosta “Rīga” ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls, kas savieno Baltijas valstis ar Eiropas darījumu centriem un iecienītiem atpūtas galamērķiem. Apzinoties savu lomu un atbildību Latvijas tautsaimniecībā, lidosta “Rīga” attīsta ilgtspējīgus pakalpojumus un infrastruktūru, rūpējoties par darbiniekiem un apkārtējo vidi, ejot kopsolī ar sabiedrību un vietējo kopienu. Pievienojoties iniciatīvai “Net Zero 2050”, lidosta “Rīga” ir apņēmusies sasniegt klimata neitralitāti līdz 2050.gadam.