LIELISKI JAUNUMI! Visām vilcienu e-biļetēm tiks piemērota 5% atlaide

19. augusts, 2019

Lai mudinātu pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs sākot no 20. augusta, tiks piemērota 5% atlaide.

5% atlaide tiks piemērota visām vilcienu biļetēm, kuras šobrīd ir nopērkamas elektroniski – biļetei braucienam vienā virzienā, bagāžas biļetei,  kā arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides, tai skaitā 3+ Ģimenes biļetei ar 50% vai 90% atlaidi, biļetei turp un atpakaļ, un bagāžas biļetei turp un atpakaļ.

Balstoties uz AS “Pasažieru vilciens” ierosinājumu, Sabiedriskā transporta padome 20.06.2019. pieņēma lēmumu, ar kuru tika atbalstīta šādas jaunas lojalitātes programmas (elektronisko biļešu iegādei) ieviešana un atlaides 5% apmērā piemērošana visām internetā un mobilajās lietotnēs pārdotajām AS “Pasažieru vilciens” elektroniskajām biļetēm.

Veicinot e-biļešu tirdzniecības pieaugumu, paredzams, ka mazināsies rindas pie biļešu kasēm un vienlaikus tiks optimizēti mūsu izdevumi par vilciena biļešu tirdzniecību kasēs un vilcienos pie konduktoriem-kontrolieriem.

AS “Pasažieru vilciens” klienti arvien biežāk vilciena biļeti izvēlas iegādāties e-vidē. Arī 2019. gada pirmajā pusē elektroniski iegādāto biļešu skaits turpina pieaugt.

Šī gada pirmajos septiņos mēnešos elektroniski, t.i. “Pasažieru vilciena” mājaslapā, mobilajā lietotnē un izmantojot “Mobilly”, ir nopirkti 1.06 miljoni vilcienu e-biļešu, kas ir par 63% vairāk, nekā līdzvērtīgā periodā pērn. Šobrīd elektroniski tiek pārdoti 15% no kopējā vienreizējo biļešu apjoma.

e biļete vilcienam