12.jūnijā stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks

7. jūnijs, 2022

No 12. jūnija stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks, kurš tradicionāli ir papildināts ar papildu reisiem uz atpūtnieku iecienītajiem galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastu virzienā. Maršrutā Rīga–Carnikava un atpakaļ katru dienu tiks izpildīti 10 papildu reisi, savukārt maršrutā Rīga–Dubulti un atpakaļ – 12 papildu reisi. Darba dienu satiksmi vasaras sezonā papildinās šetri reisi maršrutā Rīga–Saulkrasti un atpakaļ un astoņi reisi maršrutā Rīga–Dubulti un atpakaļ. Savukārt maršrutā Rīga–Dubulti un atpakaļ brīvdienās vilcieni dosies vēl astoņos reisos.

Maršrutā Rīga–Carnikava un Rīga–Dubulti papildu reisu skaits var tikt palielināts, vadoties pēc laikapstākļu prognozes.

“Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietvertas minētās izmaiņas.

Par AS “Pasažieru vilciens”

2001. gada 2. novembrī dibinātā akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2021. gadā uzņēmums pārvadāja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru, 98,9% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.