Air Baltic Atlaižu Kods: 10 EUR atlaide

27. decembris, 2022

Air Baltic Atlaižu Kods: 10 EUR atlaide biļetēm ar Latvijas lidsabiedrību airBaltic. Rezervē jebkuru no Air Baltic galamērķiem un iegūsti 10 EUR Air Baltic atlaides kodu.

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 25 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 33 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97.03% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,97%.

Air Baltic Atlaižu Kods

rG54LmG

10 EUR lidojuma atlaižu kupons:

  • e-kupona kods tiks attēlots ierīces ekrānā, kad dalībnieks būs pabeidzis spēli un ievadījis e-pasta adresi;
  • katrs dalībnieks kampaņas laikā drīkst saņemt vienu e-kupona kodu neatkarīgi no izspēlēto spēļu skaita;
  • vienā rezervācijā iespējams izmantot tikai 1 atlaižu kupona kodu, un to nav iespējams apvienot ar citiem kuponiem;
  • atlaide ir spēkā tikai vienvirziena vai turp-atpakaļ lidojumos vienai personai, kurus izpilda airBaltic;
  • e-kupona kods ir jāizmanto līdz 2023. gada 1. janvārim lidojumiem no 2023. gada 10. janvāra līdz 2023. gada 12. decembrim.
  • atlaide nav spēkā biļetēm zemāko cenu biļešu klasēs V, B, T, F.
  • kuponu var izmantot tikai vienu reizi, un to nevar pārdot, saņemt naudas atmaksu vai apmainīt pret naudu;
  • lai izmantotu kuponu, tā kods jāievada, rezervējot lidojumu airBaltic.com. Kupona kods jāievada rezervācijas procesa pirmajā solī laukā “Man ir dāvanu karte / atlaižu kods”.

air baltic atlaižu kods

Kur iegādāties aviobiļetes?

airbaltic.com

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.