Air Baltic Atlaižu Kods: 30 EUR atlaide lidojumiem

11. marts, 2024

Air Baltic Atlaižu Kods: 30 EUR atlaide biļetēm ar Latvijas lidsabiedrību airBaltic. Rezervē jebkuru no Air Baltic galamērķiem un iegūsti 30 EUR Air Baltic atlaides kodu. Atlaide spēkā airBaltic lidojumiem turp un atpakaļ biļetēm, kuri rezervēti airBaltic mājaslapā.

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 25 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 33 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97.03% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,97%.

30 € atlaide CLASSIC biļetēm

Tikai līdz 17. martam rezervē elastīgās CLASSIC biļetes un ietaupi 15 € vienā virzienā vai 30 € lidojumam turp un atpakaļ. Atlaidi vari izmantot ceļojumam uz jebkuru no airBaltic galamērķiem.

Ja plāno garāku ceļojumu un vēlies ņemt līdzi vairāk nekā 23 kg, vari bagāžai pievienot 9 kg tikai par 10 € katrā virzienā. Piedāvājums spēkā vienam koferim, iegādājoties bagāžu kopā ar CLASSIC biļeti līdz 17. martam.

CLASSIC biļetē iekļautas visas svarīgākās ērtības:

– reģistrētā bagāža,
– sēdvietas izvēle,
– reģistrēšanās lidojumam lidostā,
– lidojuma datuma maiņa,
– kā arī lielāka elastība mainīt pasažiera vārdu vai atcelt lidojumu.

Pirkšanas periods:

līdz 2024.g. 17. martam

Ceļošanas periods:

2024.g. 2. aprīlis – 2025.g. 28. februāris

Air Baltic Atlaižu Kods 2024

Kur iegādāties aviobiļetes?

airbaltic.com

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeitNaktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.