airBaltic jaunajā ēdienkartē piedāvā vairāk nekā 45% produktus no Latvijas

28. maijs, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka tās jaunajā vasaras sezonas ēdienkartē vairāk nekā 45% produktu ir no Latvijas, un tie ir pieejami visos lidsabiedrības lidojumos. Šis piedāvājums ietver plašu uzkodu, dzērienu un ēdienu klāstu no dažādiem Latvijas ražotājiem.

Jau esošais Latvijas produktu piedāvājums airBaltic vasaras sezonas ēdienkartē papildināts ar Rocket Bean kafiju un tēju, Rudy’s kombuču un Tālavas radīto sidru Rīga. Turklāt gan Biznesa, gan Ekonomiskās klases maltītes pagatavotas, izmantojot Latvijā ražotus produktus.

airBaltic lidojumu pakalpojumu vadītāja Zane Eglīte: “Plānojot jaunu sezonas ēdienkarti, mēs vienmēr cenšamies izprast savu klientu vēlmes, vienlaikus meklējot veidus jaunu produktu ieviešanai. Mums ir ļoti svarīgi, lai ēdienkartē būtu arī produkti no Latvijas. Tādējādi mēs ne tikai apmierinām savu klientu vēlmes lidojumu laikā, bet arī popularizējam šos produktus pasažieriem no visas pasaules.”

“Mēs nepārtraukti analizējam mūsu lidojumu laikā pieejamo sortimentu un meklējam jaunus produktus, ko ieviest mūsu ēdienkartē, lai pasažieriem nodrošinātu plašāku izvēli,” piebilst Eglīte.

Papildus lidojuma ēdienkartei, airBaltic saviem Biznesa klases pasažieriem piedāvā sezonālu trīs ēdienu maltīti, ko sagatavojis šefpavārs, izmantojot produktus no Latvijas, un visu lidojuma laiku piedāvā plašu dzērienu izvēli. Ekonomiskās klases pasažieri var iepriekš pasūtīt savu maltīti pirms lidojuma, izvēloties no vairāk nekā 25 piedāvājumiem.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.