Braucieni uz SĀREMĀ SALU no Rīgas par €41 turp-atpakaļ ar Lux Express

18. jūlijs, 2023

Braucieni uz SĀREMĀ SALU no Rīgas par €41 turp-atpakaļ ar Lux Express. Brauciens no Rīgas uz Sāremā salu aizņems vidēji 6 stundas vienā virzienā. Akcija spēkā braucieniem pērkot biļeti turp-atpakaļ.

Lux Express ir starptautisks autobusu operators Baltijas reģionā, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs. Galvenie virzieni ir Sanktpēterburga, Tallina, Rīga, Viļņa un Varšava. Uzņēmums darbojas starptautiskos un Igaunijas iekšējos maršrutos. Lux Express piedāvā autobusu servisus kā Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Special, Lux Mini un Simple Express zīmoliem.

Sāremā ir lielākā Igaunijai piederošā sala un trešā lielākā sala Baltijas jūrā. Tā atrodas Monzunda arhipelāgā, uz dienvidiem no Hījumā salas. Blakus, austrumos atrodas Muhu sala, bet dienvidos no Latvijas to šķir Irbes šaurums. Sāremā ir Sāres apriņķa galvenā sala.

Sāremā ir unikāla sala ar bagātu vēsturi un kultūru. Sala ir bijusi apdzīvota jau kopš akmens laikmeta. Sāremā ir mājvieta daudziem vēstures objektiem, tostarp viduslaiku pilsētām, cietokšņiem un baznīcām. Sala ir arī mājvieta daudziem dabas objektiem, tostarp mežiem, ezeriem, pludmalēm un klintīm. Sāremā ir populārs tūristu galamērķis. Tūristi brauc uz Sāremā, lai izbaudītu tās skaistos dabas skatus, vēsturiskos objektus un kultūru. Sāremā ir arī populāra vieta vasaras atpūtai un makšķerēšanai.

Daži no populārākajiem tūrisma objektiem Sāremā ir:

  • Kuresāre pilsēta
  • Mērsraga cietoksnis
  • Līvu ordeņa pils
  • Nidavere pils
  • Angla klintis
  • Vilsandi nacionālais parks
  • Sāremā nacionālais parks

Sāremā ir skaista un interesanta sala, kas piedāvā daudzas iespējas atpūtai, izklaidei un iepazīstināšanai ar vēsturi un kultūru.

Maršruts:

Rīga – Kuresāre – Rīga (1 pārsēšanās Pērnavā)

Braucienu datumi:

2023.g. jūlijs – augusts (darba dienas). Brīvdienās cena nedaudz augstāka.

Braucieni uz SĀREMĀ SALU no Rīgas

Lux Express –  komforts Jūsu ceļojumam!

Ceļojot ar Lux Express, Jūs baudīsit komfortablu braucienu un gūsiet pozitīvas emocijas.

Visu braucienu Jūs varēsit pavadīt ērtā sēdvietā, kurā ir pietiekami daudz vietas Jūsu kājām, lai tās nenogurtu.
Autobusā ir pieejamas individuālās multimediju izklaides ierīces, lai laiku varētu pavadīt vēl interesantāk.
Ceļojot ar Lux Express, Jūs varēsit baudīt bezmaksas karstos dzērienus –  kafiju, tēju un pat karsto šokolādi.
Autobusā darbojas bezmaksas Wi-Fi internets.
Lux Express garantē iespēju būt sasniedzamam vai strādāt, jo katra sēdvieta ir aprīkota ar 220V rozeti, lai varētu uzlādēt Jūsu mobilo tālruni vai datoru.
Visa brauciena laikā varēsit justies droši, jo autobuss ir aprīkots ar drošības jostām.
Autobusa vidusdaļā ir ērta tualete, kuru var izmantot visi pasažieri, un tā ir atvērta visu ceļojuma laiku.

Kur iegādāties biļetes?

LUX EXPRESS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.