Brauciens uz Tartu un AHHAA Zinātnes centru no Rīgas par €9.99

25. jūlijs, 2019

Igaunija: Tartu un AHHAA Zinātnes centrs braucienā no Rīgas par €9.99. AHHAA zinātnes centrs noteikti neatstāj vienaldzīgus ne pieaugušos, ne bērnus. Te varēsi gan pats piedalīties dažādās nodarbībās, gan doties kosmosa ceļojumā un iepazīt pasauli no savādāka skatu punkta! Ieejas biļetes AHHAA Zinātnes centrā ir par papildus samaksu.

Tartu ir pilsēta Igaunijas dienvidaustrumos pie Emajegi upes. Pēc iedzīvotāju skaita tā ir otra lielākā Igaunijas pilsēta. Ja Tallina ir Igaunijas politiskais un ekonomiskais centrs, tad Tartu uzskata par Igaunijas intelektuālo un kultūras centru, īpaši tāpēc, ka Tartu sāka darboties pirmā Baltijas guberņu universitāte — Tartu Universitāte. Tajā laikā tā bija arī galvenais centrs latviešu akadēmiskajai izglītībai. Tartu, kas atrodas 180 km uz dienvidaustrumiem no Tallinas, ir Dienvidigaunijas centrs.

Maršruts:

Rīga – Tartu – Rīga

Braucienu datumi:

2019.gada 27. jūlijs

7:00 izbrauc no Zinātņu Akadēmijas laukuma Rīgā. Dosies uz Tartu – Baltijas vecāko pilsētu, otro lielāko pilsētu Igaunijā, kuru sauc arī par “Labo domu galvaspilsētu”. Iepazīsies ar Tartu vecpilsētu – Rātslaukumu ar Rātsnamu, “Šķībo aptieku”, Tartu Universitātes galveno ēku, Jāņa baznīcu, uzkāpsi arī Doma kalnā un dosimies pāri Eņģeļu tiltam, lai skatītu Velna tiltu. Apskatījuši Tartu, tālāk apmeklēsi zinātnes centru “AHHAA”, kurā drosmīgākie varēs izbraukt ar divriteni pāri trosei, kas novilkts virs zāles, uzvilkt sevi līdz griestiem, nofotografēties ar sprāgstošu balonu un darīt vēl daudzas un dažādas aizraujošas lietas. Dosies arī uz planetāriju, kas, starp citu, kā projekts ir iekļauts Ginesa pasaules rekordu grāmatā. Planetārijā iespējams ceļot laikā un telpā, redzēt miljoniem zvaigžņu, apskatīt planētas un galaktikas. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

brauciens uz tartu un ahhaa zinātnes centru no rīgas

Cenā ietilpst:

  • autotransporta pakalpojumi;
  • grupas vadītāja pakalpojumi;
  • ekskursija pa Tartu vecpilsētu – latviešu valodā.

Cenā neietilpst:

  • ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos;
  • pārtikai nepieciešamā nauda;
  • veselības apdrošināšana (nav obligāta; piedāvājam BTA apdrošināšanu).

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

“ AHHAA” Zinātnes centra apmeklējums (ar grupas atlaidi)

10 EUR

10 EUR

Planetārija apmeklējums (ar centra apmeklējuma biļeti)

4 EUR

4 EUR

Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

Ceļojuma pamatvaloda – latviešu.

Kur rezervēt?

TRAVEL RSP

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com