BLACK FRIDAY: Ecolines AKCIJA: Autobusu biļetes no €1.65!

29. novembris, 2019

BLACK FRIDAY Ecolines AKCIJA: Autobusu biļetes sākot no €1.65! Atrodi lētākos braucienus no Rīgas ar Ecolines un rezervē autobusa biļeti par labāko cenu. Biļetes cena līdz pat 90 % atlaidi. Izmanto šo akciju un pērc ceļojuma braucienu decembrim par izdevīgu cenu jau šodien.

“ECOLINES” ir lielākais un pieredzējušākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas ik dienas ļauj pasažieriem komfortabli ceļot starp 20 valstīm un 205 pilsētām. “ECOLINES” starptautisko autobusu pārvadājumu tirgū darbojas jau 20 gadu. Ieguldot nopietnu darbu un nepārtraukti attīstoties, tas šobrīd piedāvā visplašāko maršrutu tīklu kā Baltijā, tā ceļojumos uz Rietumeiropu un Austrumeiropu. Savas darbības laikā “ECOLINES” kļuvis par vienu no lielākajiem un veiksmīgākajiem Latvijas uzņēmumiem.

Ecolines akcijas periods:

2019.g. 29. novembris

Braucienu datumi:

2019.g. 1. – 15. decembris

Maršruti (cena norādīta vienā virzienā):

Rīga – Tallina no €1.65
Rīga – Viļņa no €1.70
Rīga – Varšava no €2.90
Rīga – Berlīne no €5.50
Rīga – Amsterdama no €13.40

Īpaša akcija tikai Ecolines Lojalitātes sistēmas dalībniekiem!
Reģistrējies par Lojalitātes klientu šeit!

black friday ecolines akcija

Kur iegādāties?

ECOLINES.NET

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.