Ecolines AKCIJA: Autobusu biļetes no €5 uz LIETUVU

11. oktobris, 2021

Ecolines AKCIJA: Autobusu biļetes sākot no €5! Atrodi lētākos braucienus no Rīgas ar Ecolines un rezervē autobusa biļeti par labāko cenu. Izmanto šo akciju un pērc ceļojuma braucienu decembrim par izdevīgu cenu jau šodien.

“ECOLINES” ir lielākais un pieredzējušākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas ik dienas ļauj pasažieriem komfortabli ceļot starp 20 valstīm un 205 pilsētām. “ECOLINES” starptautisko autobusu pārvadājumu tirgū darbojas jau 20 gadu. Ieguldot nopietnu darbu un nepārtraukti attīstoties, tas šobrīd piedāvā visplašāko maršrutu tīklu kā Baltijā, tā ceļojumos uz Rietumeiropu un Austrumeiropu. Savas darbības laikā “ECOLINES” kļuvis par vienu no lielākajiem un veiksmīgākajiem Latvijas uzņēmumiem.

Braucienu datumi:

2021.g. oktobris – novembris

Maršruti (cena norādīta vienā virzienā):

Rīga – Kauņa no €5 (11. – 30. novembris)
Rīga – Viļņa no €5 (26. oktobris – 15. novembris)

ecolines akcija

Kur iegādāties?

ECOLINES.NET

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.