Jauni Tallink kruīza galamērķi jūlijā! Ālandu salas un Sāremā

25. jūnijs, 2020

Tallink šovasar piedāvā divus jaunumus ar speciālajiem kruīza reisiem no Rīgas uz Ālandu salām un Sāremā. Iepazīsti Baltijas jūras salas ceļojumā ar Tallink. Dodies kruīzā uz Sāremā vai Ālandu salām jūlijā. Neaizmirsti, ka šobrīd Tallink piedāvā arī regulāros kruīza reisus uz Helsinkiem.

AS Tallink Grupp ir vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā pasažieru pārvadājumu jomā. Nodrošinot augstas kvalitātes kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus, TALLINK ir arī stabils jūras kravas satiksmes dalībnieks Baltijas jūrā. Kompānijas īpašumā ir 14 kuģi, kas kursē dažādos maršrutos starp Latviju, Zviedriju, Somiju un Igauniju. Prāmji kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu. Kompānija pārvalda arī viesnīcu ķēdi Tallink Hotels ar 3 viesnīcām Tallinā un 1 viesnīcu Rīgā. Tallink nodrošina darba vietas vairāk nekā 7 400 darbiniekiem. 2017. gadā kompānija apkalpoja vairāk nekā 9.8 miljonus pasažieru.

RĪGA – ĀLANDU SALAS, kruīzs 18.07.20

Vasarā īpašs jūras ceļojums no Rīgas uz neparastajām Ālandu salām Somijā. Dodies kruīzā un velti 9 stundas Ālandu salu apskatei. Ņem līdz savu velosipēdu, motociklu vai auto un izbaudi gleznaino ainavu Ālandu salu arhipelāgā.

Ālandu salas atrodas Baltijas jūrā starp Zviedriju un Somiju, un tās sastāv no apmēram 6700 saliņām. Ālandu salas ir raksturīgas ar savu mieru, lielu sakoptību un rūpēm par vidi. Zila jūra, zilpelēkas klintis, sūnas, ķērpji, koši ziedi, meži un ezeri ir salu galvenā burvība.

Izvēlies drošu galamērķi savam ceļojumam un izbaudi vasaras piedzīvojumu uz kuģa!

Atiešana no Rīgas 17:00, pienākšana Ālandu salās (Mariehamna) 09:00.
Atiešana no Ālandu salām (Mariehamna) 18:00, pienākšana Rīgā 11:00.

Tikai pirmās 50 kajītes par iepazīšanās cenu no 199 par B klases kajīti (1-4 personām).

RĪGA – SĀREMĀ, kruīzs 26.07.20

Vasara ir īstais laiks, lai izbaudītu kruīza šarmu un sauli uz atklātā klāja, tāpēc šovasar piedāvājam īpašu jūras ceļojumu no Rīgas uz Saremā salu Igaunijā, lai pārvērstu ierasto piedzīvojumā. Dodies kruīzā uz Sāremā – ērta un ātra nokļūšana, bezrūpīga atpūta un nakšņošana uz kuģa, un 12 stundas uz salas piedzīvojumiem bagātai dienai.
Sāremā sala ir lielisks galamērķis visiem dabas draugiem, savukārt aktīvās atpūtas piekritējus vilinās atpūta ar velo, šādā veidā pašiem plānojot maršrutu un priecājoties par salas daudzveidību.
Kultūras cienītājus Sāremā gaidīs viduslaiku baznīcas, Serves bāka un Kuresāres vecpilsēta ar unikālu arhitektūru, ieliņām un galerijām.

Atiešana no Rīgas plkst.18:00, pienākšana Sāremā plkst.08:00.
Atiešana no Sāremā plkst.20:00, pienākšana Rīgā plkst.10:30.

Tikai pirmās 50 kajītes par iepazīšanās cenu no 159 par B klases kajīti (1-4 personām).

Kur iegādāties kruīzu?

TALLINK

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.