Lēti lidojumi uz NANTI (FRANCIJA) no Rīgas par €59 turp-atpakaļ

7. novembris, 2019

Lēti lidojumi uz Nanti (FRANCIJA) no Rīgas par €59 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair. Atrodi lētākos lidojumus uz Nanti, Franciju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 59 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Nante ir pilsēta Francijas rietumos pie Luāras upes, 55 kilometrus no Atlantijas okeāna. Kaut arī kopš 1941. gada jūnija Nante vairs administratīvi neietilpst Bretaņā, gadsimtiem tā bijusi Bretaņas reģiona galvaspilsēta, un arī mūsdienās vairums pilsētas iedzīvotāju uzskata pilsētu par Bretaņas daļu.

Maršruts:

Rīga – Nante – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. februāris

Piemēri:

05. – 09.02.
06. – 09.02.

Izmanto KIWI Atlaižu kodu 5 EUR vērtībā (Kiwi.com kods KIWI5) un kopā par lidojumiem maksā 59 eur (64 eur vietā). Kiwi kupona kodu varēsi ievadīt apmaksas lapā pie Redeem Promo Code.

lēti lidojumi uz nanti no rīgas

Pērkot caur Kiwi.com tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas, tiek atcelts un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi.com meklē citu alternatīvu lidojumu.

Kur rezervēt?

KIWI.COM

Bagāžas noteikumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 25 x 20 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes FRANCIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com