Lieliska Dāvana: -25% BLACK FRIDAY atlaides visiem piedzīvojumiem

23. novembris, 2023

Lieliska Dāvana: -25% BLACK FRIDAY atlaides visiem piedzīvojumiem. LieliskaDāvana.lv Atlaižu Kods – BLACKFRIDAY. Ņem vairāk kā 2000 piedzīvojumus, nakšņošanas, maltītes, lidojumus, meistarklases un izklaižu dāvanas ar -25% atlaidi 23.11. – 27.11.

„Lieliska dāvana“ ir labo emociju veikals. Lidojumi, aktīvā atpūta, ātrums un adrenalīns, īpašas vakariņas, masāžas un SPA procedūras, kā arī daudzas citas oriģinālas dāvanas tikai 1 minūtes laikā. Kopš 2011. gada „Lieliska dāvana“ ir tirgus līderis dāvanu karšu un komplektu izplatīšanā. Tas ir viens no lielākajiem e-veikaliem Latvijā un līderis starp šāda veida pakalpojumu sniedzējiem.

Tiek piedāvātas vairāk nekā 2000 dažādu dāvanu, kuras var iegādāties veikalos, lielākajos lielveikalos un tiešsaistē — visiem gadalaikiem, visiem gadījumiem un ikvienam. Gandrīz visas dāvanu kartes ir derīgas 12 mēnešus. Dāvanas var pagarināt un, ja nepieciešams, apmainīt. Šobrīd Gera dovana Group darbojas Lietuvā, Latvijā, Čehijā un Polijā.

-25% atlaide VISAM ar atlaižu kodu, izņemot nominālajām, tirdzniecības centru un veikalu dāvanu kartēm! Lojalitātes kluba biedri Saņem 10% atpakaļ no pirkuma summas lojalitātes punktos – reģistrējies pirms iepērcies, lai saņemtu bonusu!

lieliska davana atlaižu kods

Lieliska Dāvana atlaižu kods:

BLACKFRIDAY

Kur rezervēt?

LIELISKADAVANA.LV

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com