MILĀNA un LANZAROTE vienā ceļojumā no Rīgas tikai par €75 turp-atpakaļ

29. oktobris, 2019

MILĀNA un LANZAROTE vienā ceļojumā no Rīgas tikai par €75 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Milānu (Itālija) un Lanzaroti (Kanāriju salas) un rezervē biļeti par labāko cenu. Visas aviobiļetes cena sākot no 75 EUR. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Kanāriju salas  ir septiņu lielu un sešu mazu vulkāniskas izcelsmes salu veidots arhipelāgs, kas atrodas Atlantijas okeāna austrumos, netālu no Āfrikas ziemeļrietumu piekrastes. Lai gan salas atrodas netālu no Marokas un Rietumsahāras piekrastes, salas pieder Spānijai un ir viens no tās autonomajiem apgabaliem. Kanāriju salas ir vistālākais jaunās Eiropas punkts, tās no Āfrikas kontinenta rietuma piekrastes šķir 108 kilometri, bet no Spānijas salas atrodas aptuveni 1500 kilometru attālumā. Arhipelāgs sastāv no šādām salām kā Tenerife, Fuerteventura, Grankanārija, Lansarote, Palma, Gomera un Eljerro salām. Lai gan sešas mazās Činiho arhipelāga salas arī atrodas Kanāriju salu sastāvā, tās piemin reti. Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka tikai La Graciosa sala ir apdzīvota un tajā dzīvo vairāk nekā 600 cilvēki.

Maršruts:

Rīga – Milāna – Lanzarote – Milāna – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.gada 11. – 23. janvāris

Piemērs:

Rīga – Milāna – Rīga

11. – 23.01.

lēti lidojumi uz milānu

Milāna – Lanzarote – Milāna

14. – 21.01.

lēti lidojumi uz lanzaroti

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com