No 1. augusta ceļošanai uz ŠRILANKU vīza BEZ MAKSAS!

26. jūlijs, 2019

No 1. augusta ceļošanai uz Šrilanku Latvijas un vēl 45 valstu pilsoņiem vīza būs bez maksas! Bezmaksas vīzas ceļotāji varēs iegūt starptautiskajā lidostās sākot no 1. augusta. Akcijas termiņš – 6 mēneši.

Drošības situācija valstī joprojām ir nepastāvīga. Ārlietu ministrija aicina ceļotājus rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt Šrilanku.

Pēc uzbrukumiem 2019.gada aprīlī baznīcām un viesnīcām Šrilankas varasiestādes vēlas “atdzīvināt” tūrismu un ieviest bezmaksas vīzu 46 valstīm. Ja atrodaties Šrilankā, Ārlietu ministrija aicina ceļotājus ievērot piesardzību un sekot vietējo varasiestāžu norādījumiem. Vienlaikus iesaka izvairīties no masu pasākumu apmeklēšanas, kā arī neatrasties valsts iestāžu un militāro objektu tuvumā.  Valdības un militāro iestāžu fotografēšana ir aizliegta.

Elektroniskās ceļošanas atļaujas sistēma (Electronic Travel Authorization System – ETA) ļauj ceļotājiem Šrilankas īstermiņa vīzām – tūrismam, darījumiem un tranzītam – pieteikties elektroniski. Detalizēta informācija par pieteikšanās kārtību un izmaksām ir pieejama: www.eta.gov.lk.

šrilanka bezmaksas vīza