Siguldā atklāta Mogotel Hotel Group viesnīcu ķēdes Rixwell Segevold Hotel viesnīca

19. janvāris, 2023

Rīgā bāzētais starptautiskais viesnīcu operators Mogotel Hotel Group janvāra pirmajās dienās pārņēma četrzvaigžņu viesnīcu Latvijas kūrortpilsētā Siguldā.

Rixwell Segevold Hotel piedāvā 43 elegantus, komfortablus numurus ar balkoniem un mansarda logiem, SPA zonu ar baseinu un saunu, restorānu un divas konferenču zāles.

Viesnīca atrodas divu kilometru attālumā no pilsētas centra un dažu minūšu brauciena attālumā no Siguldas pils. Rixwell Segevold Hotel ir 12.viesnīca Latvijā, kuru pārvalda uzņēmums Mogotel.

Rixwell Segevold Hotel būs otrais reģionālais objekts Mogotel portfelī pēc viesnīcās Jūrmalā. Tieši Siguldu mazāk ietekmē sezonalitāte, ja salīdzina, piemēram, ar Jūrmalu. Te ir pārdomāta tūrisma, kultūras, sporta un lietišķā programma visa gada garumā, tādēļ Mogotel eksperti prognozē augstu pieprasījumu pēc komfortablām naktsmītnēm. Siguldu nereti dēvē par ziemas aktivitāšu centru – pilsētā un tās apkaimē atrodas vairāki slēpošanas centri, kā arī bobsleja trase, kas atrodas piecu minūšu gājiena attālumā no viesnīcas.

Turklāt Mogotel aktīvi sadarbojas ar MICE aģentūrām un sporta federācijām, organizējot sportistu izmitināšanu sacensībās un nometnēs, kā arī konferences un korporatīvos pasākumus.

Mogotel tuvākajā laikā Jūrmalā atvērs pirmo Rixwell Collection zīmola viesnīcu Latvijā un pārņems pārvaldībā Ibis zīmola viesnīcu Bratislavā.

Mogotel Hotel Group ir Rīgā bāzēts starptautisks viesnīcu operators, kurš viesmīlības un tūrisma biznesā darbojas kopš 2002.gada. Patlaban Mogotel pārvalda 22 viesnīcas astoņās valstīs, kopā piedāvājot vairāk nekā 3000 numurus.

Uzņēmums pārvalda viesnīcas Latvijā, Igaunijā, Vācijā, Polijā, Bulgārijā, Slovēnijā, Ungārijā un Ukrainā, pārstāvot zīmolus Wellton Hotels, Rixwell Hotels, Rixwell Collection Hotels, RIJA Hotels, Wyndham, Ramada by Wyndham un Novotel.

“Mogotel” 2021.gadā strādāja ar 9,593 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,3% mazāk nekā 2020.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga 5,2 reizes un bija 213 700 eiro.