MELNĀ PIEKTDIENA akcija: Ceļojiet uz Zviedriju un Vāciju ar STENA LINE

27. novembris, 2023

MELNĀ PIEKTDIENA akcija: Ceļojiet uz Zviedriju un Vāciju ar STENA LINE. Atlaide ir spēkā rezervācijām ar ceļošanas datumu no 28. novembra līdz 2024. gada 31. martam. Piedāvājums ir spēkā biļetēm, kas rezervētas no 24. novembra līdz 27. novembrim un rezervācijā ir ievadīts Stena Line akcijas kods BLACK.

Stena Line, viens no pasaulē lielākajiem prāmju operatoriem, kas katru gadu veic vairāk nekā 25 000 reisu. Stena Line uzņēmuma aizsākumi ir Zviedrijā. Vairāk nekā 4300 darbinieku no 40 valstīm visā Eiropā. Galvenā mītne atrodas Gēteborgā, Zviedrijā. Stena Line piedāvā prāmju transportu par pieejamām cenām visiem klientiem, un pilnībā apņēmušies nodrošināt drošību un uzticamību, kā arī samazinātu ietekmi uz vidi.

Vai esat gatavi lieliskam piedzīvojumam? Izmantojiet Melnās piektdienas īpašo piedāvājumu un ceļojiet lētāk! Rezervējiet biļetes maršrutos uz/no Latvijas, ievadiet īpašā piedāvājuma kodu BLACK un saņemiet izdevīgu cenas piedāvājumu ceļojumam*. Atlaide tiek piemērota pasažieriem un automašīnai katrā ceļojuma virzienā, bet tas vēl nav viss! Veicot rezervāciju turp un atpakaļ, papildus saņemsiet arī 25% atlaidi automašīnai un pasažieriem atpakaļceļa biļetē.

Akcijas biļešu skaits ir ierobežots! Zviedrija un Vācija ir lieliski galamērķi ar dažādām atpūtas un izklaides iespējām. Piemērotu atpūtu atradīs gan dabas, gan kultūras baudītāji, gan tie, kuri mīl gardi paēst.

* zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,- EUR (auto + vadītājs + sēdvieta) ceļojumam no/uz Nīnashamnu un 89,- EUR (auto + vadītājs + sēdvieta) ceļojumam no/uz Trāvemindi.

STENA LINE akcija:

  • Atlaide ir spēkā biļetēm, kas iegādātas Economy, Flexi un Premium tarifā.
  • Piedāvājums ir spēkā šādos maršrutos: Liepāja–Trāveminde un Trāveminde–Liepāja, Ventspils–Nīnashamna un Nīnashamna–Ventspils.
  • Akcijas biļešu rezervēšanas periods: no 2023. gada 24. novembra līdz 2023. gada 27. novembrim.
  • Akcija ir spēkā biļetēm ar ceļošanas periodu: no 2023. gada 28. novembra līdz 2024. gada 31. martam.
  • Atlaide netiek piemērota piekabēm, kajītēm, gultasvietām kajītē, sēdvietām, maltītēm un citiem pakalpojumiem uz kuģa klāja, kā arī ostas un ekoloģijas nodevām.
  • Atlaide tiek piemērota rezervācijām ar transportlīdzekli, kā arī bez. Atlaide tiek piemērota velosipēdiem, motocikliem, standarta auto (garumā līdz 6 m) un kemperiem/mikroautobusiem (garumā līdz 12 m).
  • Atlaide ir spēkā cenai pirms ostas un ekoloģijas nodevu piemērošanas.
  • Īpašā piedāvājuma Stena Line atlaižu kods: BLACK
  • Piedāvājums ir savienojams ar citu īpašo piedāvājumu vai akciju.

Kur rezervēt?

STENA LINE

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk TravelFree saturs, Tev ir iespēja atbalstīt mūs. Atbalstot TravelFree, Tu palīdzēsi atrast un publicēt vēl kvalitatīvāku saturu un vairāk izdevīgus ceļojuma piedāvājumus. Tev tas ir neliels ziedojums, bet man – milzīgs atbalsts. Paldies par Tavu atbalstu – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com