Ukrainas tūrisma operators JoinUp uzsāk darbību Latvijā

14. aprīlis, 2022

No 2022.gada 14. aprīļa Latvijā sāk darboties tūrisma operators “Join UP!”. Jau šobrīd iespējams veikt rezervācijas ceļojumiem uz Turciju, bet no aprīļa beigām ceļotājiem būs pieejami arī tādi galamērķi kā Melnkalne, Albānija un Grieķijas salas – Zakintos, Krēta un Korfu. Ukrainas tūrisma tirgus līderis gadā apkalpo aptuveni miljonu ceļotāju un “Join Up Baltic” biroja atvēršana Rīgā ir viens no starptautiskās paplašināšanās soļiem.

Jau šodien JoinUp ir sākusi ceļojumu pārdošanu uz skaistākajiem Turcijas kūrortiem. Pirmais reiss jau 30.04.22! Pasteidzieties izvēlēties ceļojumu – dodieties uz JoinUp mājaslapu, izmantojot saiti www.joinup.lv

Atpūta ar JoinUp ir:

  • Plaša galamērķu un elegantu viesnīcu izvēle par labāko cenu.
  • Garantēts apstiprinājums no vairuma viesnīcu un ekskluzīvu iespēju.
  • Ērts lidojums ar jauno SkyUp Airlines floti saskaņā ar Turcijas aviokompānijas Tailwind sertifikātu.
tūrisma operators join up latvijā

JoinUp ir liels Ukrainas tūrisma operators ar 20 gadu pieredzi tūrismā.

Viņu portfelī ir vairāk nekā 50 ceļojumu galamērķi uz dažādām pasaules vietām. Pēdējos gados organizētas brīvdienas vienam miljonam tūristu gadā. Tagad Join UP! atvēris savus birojus katrā no Baltijas valstīm, un ir gatavi noorganizēt Jums lielisku atpūtu. Tagad tiek piedāvātas kompleksās ekskursijas uz Turcijas kūrortiem, un pavisam drīz paziņoti arī citi vasaras galamērķi.

Uz Turciju tiek izmantotas Ukrainas aviokompānijas SkyUp Airlines lidmašīnas ar Turcijas aviokompānijas Tailwind sertifikātu. SkyUp Airlines flotes vidējais vecums ir 14,5 gadi. Šī ir viena no jaunākajām flotēm Baltijas čarteru tirgū.