5* viesnīca Puketā (TAIZEMĒ) tikai par €14 par personu / nakts

25. augusts, 2019

Vai ceļojumu plānā ir doties uz Taizemi? Aplūko 5* viesnīcu Puketā (TAIZEMĒ), kas izmaksā tikai par €14 par personu / nakts jeb 28 EUR par numuriņu diviem. Iespējams izvēlēties klāt arī brokastis, piemaksājot dažus eiro (atkarībā no numura kategorijas).

Taizeme, bieži saukta par smaidu zemi, kā arī par garšu un baudu zemi, ir viens no tūristu iecienītākajiem galamērķiem. Tā saistās ar tropiskām salām un brīnišķīgām pludmalēm. Bet tas noteikti nav viss! Šai zemei ir bagāta kultūra un fantastiska daba, tempļi un brīnišķīga “virtuve”!’ Tā paver dažādas iespējas katram tūristam – gan taupīgajiem, gan tiem kuriem patīk luksus atpūta! Neviens no abiem nebūs vīlies.

Taizeme ir liela valsts, un tur ir virkne skaistu vietu, ko apskatīt – simtiem, varbūt pat tūkstošiem, bet diemžēl mēs nevaram pastāstīt par katru no tām. Tas tik būtu garš saraksts! Tādēļ ieskatam, lai Jums būtu “āķis lūpā” un vēlme doties uz Taizemi, piedāvājam 7 vietas, kuras, mūsuprāt, ikvienam tūristam būtu vērts redzēt un piedzīvot. Lasi vairāk par vietām, ko apskatīt Taizemē ŠEIT.

Nakšņošanas pieejamie datumi:

2019.g. septembris – oktobris (ļoti plašs klāsts ar datumiem)

Daži piemēri:

10. – 11.09.
24. – 28.09.
28. – 29.09.
01. – 10.10.
10. – 13.10.
21. – 24.10.

Viensīca:

5* Serenity Resort & Residences Phuket

lēta viesnīca puketā

lēta viesnīca taizemē

lēta viesnīca puketā taizemē

viesnīca puketā

Kur rezervēt?

MOMONDO

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Citas iespējamās naktsmītnes TAIZEMĒ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com