airBaltic atceļ lidojumus no Rīgas uz Minsku

27. maijs, 2021

Pēc Latvijas valdības lēmuma un oficiālas rekomendācijas saņemšanas no Latvijas Civilās aviācijas aģentūras Latvijas lidsabiedrība airBaltic atceļ visus lidojumus no Rīgas uz Minsku no 2021. gada 27. maija līdz turpmākam paziņojumam.

Pasažieru un darbinieku drošība un veselība ir galvenā airBaltic prioritāte. Šī situācija ietekmē kopumā 126 lidojumus starp Rīgu un Minsku līdz oktobra beigām. Šajā vasaras sezonā airBaltic bija ieplānojusi starp Rīgu un Minsku piedāvāt līdz pat trim lidojumiem nedēļā.

Jau kopš 23. maija airBaltic piesardzības nolūkos izvairās no ielidošanas Baltkrievijas gaisa telpā. Saskaņā ar oficiālo rekomendāciju airBaltic līdz oktobra beigām izvairīsies veikt lidojumus Baltkrievijas gaisa telpā. Tas ietekmēs vairāk nekā 1 500 lidojumu.

Lidsabiedrība sazināsies ar visiem pasažieriem, kurus ietekmē šīs izmaiņas, nosūtot e-pastu. Ja lidojums atcelts, airBaltic piedāvā pasažieriem iespēju mainīt biļetes datumu vai maršrutu. Turklāt, ja lidojums tiek atcelts, pasažieri var izvēlēties arī pieprasīt naudas atmaksu dāvanu kupona vai bankas pārskaitījuma veidā.