“Bolt Drive” auto koplietošanas pakalpojums ienāk Latvijā!

27. septembris, 2022

Bolt ar lielu prieku iepazīstina ar jaunāko un visnepacietīgāk gaidīto “Bolt” ģimenes locekli Latvijā – “Bolt Drive” auto koplietošanas pakalpojumu! Jau no vakardienas “Bolt” lietotāji Latvijā var izmantot ērtu un izdevīgu auto nomas pakalpojumu turpat savā “Bolt” lietotnē.

“Bolt Drive” papildinās kopbraukšanas un mikromobilitātes pakalpojumus, piedāvājot iespēju izvēlēties jebkurai dzīves situācijai piemērotu auto no plašā nomas auto klāsta.

Bolt ir apņēmušies uzlabot un pilnveidot pārvietošanos pilsētā – padarot to ilgtspējīgāku, atbildīgāku un pieejamāku ikvienam. Tieši tādēļ “Bolt Drive” noma ir lielisks variants, kuru izvēlēties personīgā auto vietā – samazinot auto un sastrēgumu daudzumu pilsētā.

bolt drive latvia

“Bolt Drive” auto nomas priekšrocības

Kādēļ “Bolt Drive” patiešām ir labākā izvēle, ja Tev nepieciešama auto noma.

  • Viena maksa par visu – tajā ietilpst gan paša auto noma, gan degviela un apdrošināšana, gan stāvvietu izmaksas;
  • Ļoti plašs dažādu auto klāsts – mazi auto, auto ģimenei, elektriskie auto, Premium klases auto, kā arī apvidus auto un pat furgoni;
  • Nekādas papildu lietotnes – atrodi auto savā “Bolt” lietotnes kartē un sēdies pie stūres;
  • Ērta parkošanās – kad vēlies beigt braucienu, izvēlies kādu no mūsu stāvvietām lietotnes kartē un vienkārši dodies turp;
  • Jebkurā laikā pieejama noma – ceļā vari doties tieši tad, kad Tev tas nepieciešams.

Kā izmantot “Bolt Drive” Latvijā

Attīstot “Bolt Drive” pakalpojumu, īpaši  tiek pievērsta uzmanība vienkāršībai un ērtumam. Braucienus vari sākt, atrodot sev tuvāko piemēroto auto lietotnē, kā arī novietot to jebkurā no bezmaksas stāvvietu zonām, kuras ir skaidri norādītas lietotnes kartē.

Kopējā brauciena cena būs atkarīga no tā, cik ilgi auto nomā, kā arī no attāluma, ko ar to veiksi. Bet par slēptām papildu izmaksām vari neraizēties, jo tādu nav – brauciena summā ir iekļauta paša auto noma, degvielas un arī stāvvietu izmaksas. Vairāk info par “Bolt Drive” nomu vari izlasīt šeit.

Tev nebūs jāmaksā par auto novietošanu nomas laikā, ja noparkosi auto kādā no lietotnē redzamajām stāvvietām. Tomēr, ja izvēlēsies auto novietot citviet, tad parkošanās izdevumi būs jāsedz Tev.

“Bolt Drive” – ērts, izdevīgs un videi draudzīgs pakalpojums

“Personīgie auto rada lielākās mūsdienu pilsētu problēmas. To milzīgais skaits rada satiksmes sastrēgumus, vides piesārņojumu, un tie aizņem lielāko daļu pilsētas vietas. ‘Bolt” mērķis ir palīdzēt pilsētu iedzīvotājiem atteikties no personīgajiem auto, piedāvājot daudz labākas un ilgtspējīgākas pārvietošanās alternatīvas.

Ja vēlamies panākt, ka cilvēki atsakās no personīgajiem auto un tā vietā izvēlas pēc pieprasījuma pieejamus pakalpojumus, mums ir viņiem jāpiedāvā patiešām ērti, videi draudzīgi un par izdevīgu cenu pieejami varianti jebkuram veicamajam attālumam jebkurā situācijā. Līdz šim īsajām un vidējām distancēm jau esam nodrošinājuši lieliskas alternatīvas, bet ar “Bolt Drive” pakalpojumu varam parūpēties arī par pārējām mūsu lietotāju vajadzībām – gan ikdienas braucieniem uz lielveikalu, gan garākiem nedēļas nogales izbraucieniem.

Un tas ir kas nebijis – cilvēki var atteikties no personīgajiem auto, zinot, ka viņiem jebkurā laikā aizvien ir pieejams auto tepat netālu. Turklāt auto pieejams tajā pašā lietotnē, ko viņi jau izmanto kopbraukšanai un elektrisko skrejriteņu nomai”.

Markuss Villigs, “Bolt” dibinātājs un vadītājs