Ceļo ar BONUSWAY izdevīgāk!

6. augusts, 2020

Bonusway.lv ir bezmaksas pakalpojums, kas palīdzēs tev saņemt naudu par tiešsaistē veiktajiem pirkumiem. Par katru veikto pirkumu, Bonusway lietotāja kontā tiek atmaksāta procentu vai fiksēta prēmija. Katram veikalam ir atšķirīgs prēmijas līmenis, ko var redzēt Bonusway.lv katalogā.

Bonusway pastāv, kopš 2011. gada , kad četri jauni puiši no Somijas izvēlējās sekot savam sapnim un izveidoja savu stārtapu. Pašlaik minētais uzņēmums darbojas vairāk kā 17 valstīs un apkalpo vairāk kā 5 miljonus lietotāju. Bonusway ir serviss, kas ļauj tā lietotājiem iepirkties internetā izdevīgāk.

Bonusway – noderīgs pakalpojums tiem, kas iepērkas internetā (AliExpress, ASOS, ebay) un īpaši tiem kas ceļo, rezervē viesnīcas (Booking, Agoda, Hotels), pērk aviobiļetes (Omio, Aviasales) vai nomā auto (Rentalcars). Par katru pirkumu caur Bonusway tu saņemsi bonusu. Sakrāj vismaz 10 EUR, un varēsi to izmaksāt uz savu bankas vai Paypal kontu.

bonusway atlīdzība

Kā lietot Bonusway?

Kā Bonusway darbojas?

Bonusway.lv ir bezmaksas pakalpojums, kas palīdzēs tev saņemt naudu par tiešsaistē veiktajiem pirkumiem. Viss, kas tev ir  jādara, ir jāreģistrējas un jādodas uz interneta veikalu caur Bonusway vietni vai mobīlo aplikāciju. Par katru veikto pirkumu, Bonusway lietotāja kontā tiek atmaksāta procentu vai fiksēta prēmija (bonuss). Katram veikalam ir atšķirīgs prēmijas līmenis, ko var redzēt Bonusway.lv katalogā. Līdzko prēmijas summa ir sasniegusi 10 eur izņemamā bonusa, uzkrāto summu var pārskaitīt uz bankas vai Paypal kontu.

SVARĪGI: pēc tam, kad bonuss ir reģistrēts lietotāja kontā, tas aizņems apmēram 2 – 3 mēnešus līdz bonuss būs izņemams. Tieši tik ilgs laiks ir nepieciešams komisijas saņemšanai no veikala.

No kurienes rodas bonusi?

Visvienkāršākā atbilde ir tāda, ka bonuss nāk no interneta veikala. Kad pirkums tiek veikts, izmantojot Bonusway vietni, tiešsaistes veikals identificē Bonusway lietotāju un pēc tam izmaksā pirkuma komisiju. Šī komisija tiek talāk dalīta ar Bonusway lietotāju bonusa formā. Pakalpojums darbojas līdzīgi kā fiziskās lojalitātes kartes, taču atšķirība ir tāda ka Bonusway.lv darbojas tikai tiešsaistē.

Atlīdzību, kuru saņemsi Bonusway.lv, nav bonusa punkti. Bonusway bonusu reālā vērtība ir naudas izteiksmē un noteikto summu ir iespējams pārskaitīt uz izvēlēto bankas vai PayPal kontu. Vietnes katalogā atradīsi vairāk nekā 170 internata veikalus, kuros varēsi iegādāties apģērbu, apavus, grāmatas un rotaļlietas,  kā arī rezervēt viesnīcu vai pat iegādāties lidojumu biļetes.

Kāpēc veikali vēlas sadarboties ar Bonusway?

Tāpēc ka Bonusway piesaista veikaliem jaunus pircējus, un veikali par to izmaksā komisiju. Daļa no šīs atlīdzības tiek nodota tālāk lietotajiem.

Naudas atgriešana tiek veikta trīs posmos:

bonusway

  1.  – Pircējs (atmaksas pakalpojuma lietotājs) iegādājas preci interneta veikalā.
  2.  – Interneta veikals pārskaita komisiju par iegādi caur Bonusway.
  3.  – Bonusway dala komisiju ar pircēju.

LEJUPIELĀDĒ Bonusway.lv <<ŠEIT>>