Join Up! Baltijā trīs mēnešos apkalpojis 12`000 tūristu

2. augusts, 2022

Ukrainas tūroperators “Join Up!“, kas šā gada aprīļa vidū sāka darbību Rīgā, atverot SIA “Join Up Baltic” biroju, pirmajos trīs darbības mēnešos Baltijas tirgū apkalpojis 12 000 tūristu, informē uzņēmumā.

“Join Up Baltic” vadītājs Gedimins Keris norāda, ka uzņēmējdarbības sākšana Baltijā ir devusi uzņēmumam iespēju saglabāt darbavietas ukraiņiem un atbalstīt valsts ekonomiku, jo “Ukraina šobrīd cīnās par mūsu visu nākotni”.

Īpašas atšķirības starp Ukrainas un Baltijas valstu tūristiem tūroperators nav atklājis, vienlaikus norādot, ka cilvēkus interesē kvalitatīvas brīvdienas skaistā un sakārtotā vidē.

Redzamākā šā brīža tendence tūrisma tirgū ir tā, ka atgriežas agrīnā rezervēšana, un cilvēki ceļojumus rezervē iepriekš gandrīz tikpat daudz kā pirms pandēmijas.

“Kā interesantu nacionālo “rozīnīti” vēlos atzīmēt to, ka, tuvojoties Jāņiem, rezervāciju skaits palielinājās teju trīs reizes un uzņēmuma piedāvātie ceļojumi tika izpirkti nedēļu pirms svētkiem,” stāsta Keris.

“Join Up!” populārākais galamērķis šovasar ir Turcija, pateicoties tās “viss iekļauts” ēdināšanas sistēmai, kas nozīmē to, ka atvaļinājuma laikā ceļotājiem nav jāgatavo ēst, bet ir iespējams izbaudīt atpūtu.

Rūpējoties par rudens tūrisma sezonu, uzņēmums atvēris jaunus maršrutus uz Zanzibāras salu Tanzānijā, Zakintas un Krētas salām Grieķijā, kā arī Hurgadas un Šarm El Šeihas kūrortiem Ēģiptē.

Ņemot vērā minēto kūrortu popularitāti Baltijas iedzīvotāju vidū, plānots, ka Zanzibāru līdz gada beigām apmeklēs 9000, Grieķijas salas 9500, bet Ēģiptes kūrortus 54 000 Baltijas valstu tūristu.

SIA “Join Up Baltic” reģistrēta 2021.gada oktobrī, liecina informācija “Firmas.lv”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 50 000 eiro, un kompānijas vienīgais īpašnieks ir Ukrainas kompānija “Join Up!”, savukārt patiesie labuma guvēji ir Ukrainas pilsoņi Oleksandrs Alba un Jurijs Alba.

 

Avots: www.db.lv