KORFU ALL INCLUSIVE: Ceļojums no Rīgas par €684 (lidojums + 7 naktis viesnīcā + transfērs)

16. februāris, 2024

KORFU ALL INCLUSIVE: Ceļojums no Rīgas par €684 (tiešais lidojums + 7 naktis viesnīcā ALL INCLUSIVE + transfērs) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Korfu, Grieķijā,  rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 684.50 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Korfu ir Grieķijas sala Jonijas jūrā, atrodas Jonijas salu ziemeļos. Šī ir otra lielākā no Jonijas salām. Sala ir daļa no Kerkīras reģionālās vienības. Salas galvenā pilsēta arī ir Kerkīra. Salā atrodas Jonijas universitāte. Kerkīras dienvidu daļā ir paugurains līdzenums, savukārt ziemeļdaļā — zemkalnāji, ko veido kaļķakmeņi un māla slānekļi.

Maršruts:

Rīga – Korfu – Rīga

Datumi:

2024.g. 25. maijs – 1. jūnijs

Cenā iekļauts:

KORFU ALL INCLUSIVE Ceļojums no Rīgas

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta 23kg nododamā bagāža + 8kg rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.