WOW! Lētas aviobiļetes no Rīgas uz MALAGU par €53 turp-atpakaļ

8. novembris, 2019

Lētas aviobiļetes no Rīgas uz MALAGU par €53 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Malagu, Spāniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 53 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Malaga ir ostas pilsēta Spānijas dienvidos, Andalūzijas autonomā apgabala dienvidos, Malagas provincē. Pilsētas saimniecība galvenokārt balstās uz tūrismu un lauksaimniecību. Malaga ir spāņu gleznotāja Pablo Pikaso un spāņu aktiera Antonio Banderass dzimtā pilsēta. Malaga ir Spānijas dienvidu reģiona galvenais saimniecības un finanšu centrs, kā arī ceturtā saimnieciski aktīvākā Spānijas pilsēta pēc Madrides, Barselonas un Valensijas.

Maršruts:

Rīga – Malaga – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. janvāris

Piemēri (cena norādīta ar Kiwi atlaidi):

10. – 18.01. (57 EUR)
29.01. – 05.02. (53 EUR)
29.01. – 06.02. (57 EUR)

Izmanto KIWI Atlaižu kodu 5 EUR vērtībā (Kiwi.com kods KIWI5) un kopā par lidojumiem maksā 53 eur (58 eur vietā). Kiwi kupona kodu varēsi ievadīt apmaksas lapā pie Redeem Promo Code.

cheap flights riga malaga spain

Pērkot caur Kiwi.com tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas, tiek atcelts un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi.com meklē citu alternatīvu lidojumu.

Kur rezervēt?

KIWI.COM

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 × 20 × 25 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes SPĀNIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com