Lēti lidojumi uz SIETLU (ASV) no Rīgas par €484 turp-atpakaļ

13. decembris, 2023

Lēti lidojumi uz Sietlu (ASV) no Rīgas par €484 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Condor / AirBaltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Sietlu, ASV un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai sākot no 484 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Sietla ir piekrastes ostas pilsēta un lielākā pilsēta Amerikas Savienoto Valstu Klusā okeāna ziemeļu štatos. Sietla atrodas Vašingtonas štata rietumos, Kinga apgabalā starp Klusā okeāna Pudžetsoundas līci (Puget Sound) un Vašingtona ezeru. Statistiski pilsētas iedzīvotājiem ir viens no augstākajiem izglītības līmeņiem ASV. Pilsēta ir pazīstama kā liels kafijas ražošanas un patērēšanas centrs. Populārajā mūzikā pazīstama kā Džimija Hendriksa dzimtā pilsēta un grandžmūzikas rašanās vieta.

Pirms eiropiešu ierašanās apkārtni apdzīvoja davamišu (Duwamish) tautas indiāņi. 1851. gadā radās pirmās eiropiešu apmetnes. Jaunā pilsēta tika nosaukta indiāņu virsaiša Sietla vārdā. 1889. gadā pilsēta gandrīz pilnīgi nodega ugunsgrākā. Klondaikas zelta drudža laikā pilsēta kļuva par galveno transportpunktu ceļā uz Aļasku. 1916. gadā Sietlā radās kompānija Boeing un līdz 2001. gadam šeit atradās kompānijas galvenā mītne, kad to pārcēla uz Čikāgu. XX gadsimta beigās Sietla kļuva par vienu no moderno tehnoloģiju attīstības centriem.

Maršruts:

Rīga – Sietla – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. februāris – marts

Daži piemēri:

08. – 24.02. (484 EUR)
12. – 24.02. (484 EUR)
19.02. – 09.03. (517 EUR)
22.02. – 09.03. (517 EUR)
26.02. – 09.03. (517 EUR)
29.02. – 09.03. (517 EUR)

lēti lidojumi uz sietlu no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com