Lojalitātes programma airBaltic Club paplašina sadarbību ar KLM / Air France

30. septembris, 2022

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka tā uzsākusi jaunu ceļojumu lojalitātes programmu sadarbībā ar aviokompānijām KLM Royal Dutch Airlines un Air France. Šī partnerība piedāvās airBaltic Club biedriem iespēju iegūt lojalitātes punktus airBaltic sadarbības lidojumos, ko nodrošinās KLM vai Air France, kā arī vienlaikus izmantot uzkrātos punktus KLM vai Air France lidojumos visā pasaulē.

airBaltic maršrutu tīklu pārvaldes vecākais viceprezidents Volfgangs Reiss (Wolfgang Reuss) norāda: “Mēs esam gandarīti, ka mūsu lojalitātes programmas turpina paplašināties un piedāvāt vēl vairāk, jo īpaši tagad – spēcīgā sadarbībā ar lielāko Eiropas aviokompāniju grupu KLM Royal Dutch Airlines un Air France. Iespēja izmantot lojalitātes sniegtās privilēģijas, kas aptver vispasaules ceļošanas tīklu no lidostām Amsterdamā un Parīzē uz vairāk nekā 300 galamērķiem, padara dalību airBaltic Club ļoti vilinošu. Tāpēc mēs ceram, ka mums pievienosies aizvien vairāk un vairāk biedru, kas izmantos šīs priekšrocības.”

airBaltic Club ir lojalitātes programma, kurā ceļojot iespējams pelnīt punktus un krāt zīmodziņus, lai saņemtu dažādas balvas. Tās biedri var pelnīt punktus ikreiz, kad lido ar airBaltic vai izmanto citu ceļojumu partneru pakalpojumus.

Lojalitātes programma paredzēta ne tikai regulārajiem ceļotājiem, bet arī tiem, kas ceļo retāk. Klienti, kuri ceļo retāk, arī var saņemt vērtīgas balvas, piemēram, bezmaksas smago bagāžu un iepriekšēju sēdvietas rezervāciju.

Lai iegūtu papildu informāciju par airBaltic Club, lūdzam apmeklēt vietni:
https://www.airbaltic.com/lv/par-airbaltic-club

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 26 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 36 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.