“LVM GEO MOBILE” lietotnei jauns dizains

30. marts, 2021

“LVM GEO Mobile” lietotnei, kas ir pilnvērtīgākā mobilo karšu lietotne Latvijā, izstrādāta un pieejama atjaunota versija. Lietotne mainījusi gan dizainu, kļūstot lietotājam daudz ērtāk lietojama, gan tajā veikti vēl arī citi funkcionāli uzlabojumi. Viens no jauninājumiem – “LVM GEO Mobile” tagad pieejama arī angļu un krievu valodā.

“LVM GEO Mobile” ir bezmaksas karšu lietotne mobilajās ierīcēs, kura galvenokārt paredzēta AS “Latvijas valsts meži” un citu meža apsaimniekošanas uzņēmumu pakalpojumu sniedzējiem, lai saņemtu ģeotelpiskus darba uzdevumus. Taču “LVM GEO Mobile” lietotne var būt noderīga ikvienam interesentam, piemēram, lai labāk orientētos dabā, izmantojot atrašanās vietas noteikšanas funkciju. “LVM GEO Mobile” lietotne pieejama Apple App Store un Google Play veikalos.

Jauns dizains ērtākai lietošanai

“LVM GEO Mobile” atjaunotā lietotne ir citās krāsās un ar jauna dizaina saskarsmes elementiem, kuru mērķis ir padarīt lietotni ne vien modernāku un vizuāli pievilcīgāku, bet galvenokārt – ērtāku lietotājiem. Tā kā “LVM GEO” Mobile lieto, dodoties dabā, jaunā dizaina izstrādē īpaši tika domāts par to, lai teksts un aktīvās pogas būtu viegli saskatāmas arī tad, ja ekrānā spīd spoža saule. Jaunajā dizainā izveidotas papildu sadaļas un mazliet pārkārtota sānu izvēlne, kuru tagad iespējams aizvērt arī aizvelkot to no sāna un no apakšas. Tā var šķist maza nianse, bet tieši šādi mazi uzlabojumi lietošanu būtiski atvieglo un paātrina, kas īpaši svarīgi, strādājot dabā. Tāpat ar dažādiem risinājumiem panākts, ka telefona ekrānā, lai arī kāda izmēra tas būtu, informācija un kartes saskatāmas vēl labāk un skaidrāk.

lvmgeomobile jauns dizains2

Papildu funkcionalitāte

Klienti, kuri izmanto “LVM GEO Mobile” autorizēto pieeju darbam ar uzņēmuma datiem, novērtēs uzlabotu drošības mehānismu, tai skaitā aktīvās direktorijas autorizācijas mehānismu un PIN koda ievadi lietošanas pārtraukumos. Savukārt tie lietotāji, kuri lietotni izmanto atpūtai dabā, varēs apskatīt attēlus tūrisma objektiem – tie sniegs vairāk informācijas par to, kas tieši atpūtnieku sagaida galamērķī.

Vēl vairāki jaunumi līdz gada beigām

Pirmajā LVM GEO mobilās lietotnes atjaunināšanas posmā veiktie uzlabojumi ir tikai dažas no jaunajām iespējām, ko “LVM GEO Mobile” lietotāji sagaidīs šī gada laikā. Pašlaik norit aktīvs darbs jau pie pārējo atjauninājumu izstrādes. Kā nākamais lietotnes uzlabojums būs iespēja efektīvāk strādāt ar datiem bezsaistē. Ja šobrīd bezsaistē var izmantot tikai vienu karti, tad nākamajā etapā lietotāji varēs lejupielādēt savā telefonā tos datus, kas redzami, esot tiešsaistē, un strādāt ar tiem bezsaistē, neatkarīgi no tīkla pārklājuma un savienojuma. Savukārt gada otrajā pusē sagaidāmi vēl citi atjauninājumi, piemēram, pakalpojuma sniedzēji varēs saņemt mobilos darba uzdevumus ne tikai kā e-pastā sūtītas datu pakas, bet gan pārskata veidā, redzot pilnīgi visus viņiem tobrīd ieplānotos darba uzdevumus.