MALAGA, BARSELONA un LISABONA – daži no airBaltic pieprasītākajiem galamērķiem vasaras sezonā

14. septembris, 2022

Starp Latvijas lidsabiedrības airBaltic pieprasītākajiem galamērķiem aizvadītajā vasaras sezonā bijusi Malaga, Barselona un Lisabona. Regulāri lidojumi starp Rīgu un visiem trīs atpūtas galamērķiem tiks veikti arī gaidāmajā ziemas sezonā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs esam priecīgi par vasaras sezonā sasniegtajiem rezultātiem, kurus galvenokārt veicināja augstais pasažieru pieprasījums pēc atpūtas ceļojumiem. Lai pagarinātu vasaru un nodrošinātu, ka mūsu ziemas maršrutu plāns atbilst pieprasījumam, airBaltic plāno piedāvāt plašu siltu un saulainu atpūtas galamērķu klāstu Eiropā un ārpus tās.”

airBaltic tiešos lidojumus no Rīgas uz Marakešu (Maroka) uzsāks 31. oktobrī un uz Grankanāriju (Kanāriju salas) 1. novembrī. Papildu citiem atpūtas galamērķiem airBaltic tīklā lidsabiedrība turpinās veikt lidojumus četras reizes nedēļā uz Dubaiju un sešas reizes nedēļā uz Tenerifi.

Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā airbaltic.com.


Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 26 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 36 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.