REVOLUT uzsāk darbību Latvijā kā banka

15. februāris, 2021

Finanšu platforma “Revolut” šodien aktivizējusi savu Eiropas specializēto bankas pakalpojumu licenci Latvijā.

Kā informē “Revolut”, klienti Latvijā, veicot lietotnes atjaunināšanu uz “Revolut Bank”, lai iegūtu papildu pakalpojumus, tagad varēs veikt noguldījumus, kas tiks aizsargāti saskaņā ar noguldījumu garantiju sistēmu.

Līdz šim “Revolut” Latvijā ir piesaistījis apmēram 160`000 klientu.

“Revolut šobrīd ir visstraujāk augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums Eiropā, jo visu mūsu darbību centrā ir klients. Mūsu produkta dizains ir nepārspējams, mums nav slēptu maksu, un mēs nepārtraukti veidojam jaunus un novatoriskus finanšu produktus,” sacīja Virgīlijs Mirkes (Virgilijus Mirkės), Revolut Bank izpilddirektors. “Bankas darbības uzsākšana Latvijā nodrošinās lielāku drošības un pārliecības līmeni mūsu klientiem un ļaus mums tuvākajā nākotnē laist klajā daudz jaunu produktu un pakalpojumu,” Mirkes turpināja.

Pagājušajā gadā “Revolut” uzsāka savu specializēto banku darbību Polijā un Lietuvā. Specializēto bankas pakalpojumu licence ļauj “Revolut Bank” sniegt ierobežotus bankas pakalpojumus, izmantojot lietotni “Revolut”, kā arī finanšu pakalpojumu un produktu klāstu, ko piedāvā citi “Revolut” grupas uzņēmumi.

Līdz šim uzņēmums “Revolut Group” saskaņā ar tā sniegto informāciju ir piesaistījis gandrīz 1 miljardu ASV dolāru ieguldījumu, un pēdējā laikā tā vērtība ir sasniegusi 5,5 miljardus ASV dolāru. Piecu gadu laikā “Revolut” esot piesaistījis vairāk nekā 15 miljonus klientu visā pasaulē.