Viļņa aicina svinēt! Lux Express piedāvā atlaides braucieniem uz Viļņu!

12. jūlijs, 2022

Braucieni uz Viļņu no Rīgas par €33 turp-atpakaļ ar Lux Express. Viļņa aicina svinēt, un Lux Express piedāvā lētu, bet greznu ceļojumu!

Lux Express ir starptautisks autobusu operators Baltijas reģionā, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs. Galvenie virzieni ir Sanktpēterburga, Tallina, Rīga, Viļņa un Varšava. Uzņēmums darbojas starptautiskos un Igaunijas iekšējos maršrutos. Lux Express piedāvā autobusu servisus kā Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Special, Lux Mini un Simple Express zīmoliem.

2023. gadā Lietuva atzīmēs vēsturisku notikumu – Viļņas 700. gadadienu. Galu galā ir vasara, un svētki pilsētā jau sākušies! Tuvojoties Viļņas jubilejai, nav jādomā par dāvanām – pati pilsēta ir sarūpējusi daudz dāvanu visiem tās iedzīvotājiem un viesiem.

Piemēram, 25. jūlijā Lietuvas galvaspilsēta kļūs par starptautisku mūzikas arēnu un piedāvās iespaidīgu festivālu. No 21. līdz 26. jūlijam brauc Lux Express maršrutā Rīga‒Viļņa‒Rīga un saņem īpašu ceļojuma atlaidi, izmantojot kodu Vilnius700. Pateicoties ērtai sēdvietai un iecienītāko filmu izlasei uz tava individuālā ekrāna, laiks paskries nemanot un ātri vien nokļūsi Viļņā, kur tevi gaidīs vasaras nedēļas nogale, brīvdabas kafejnīcas un piedzīvojumi.

Un piedzīvojums turpināsies arī pirmdien, 25. jūlijā, kad bez maksas būs iespēja piedzīvot labāko mirkli pilsētas zaļākajā vietā Vingis parkā! Viļņā uzstāsies slaveni lietuviešu dziedātāji, negaidīti dueti un… pasaulslavenais Grammy nominants un vairākkārt godalgotais mākslinieks Lūiss Kapaldi. Lūiss Kapaldi uzstājas kā dāvana Viļņai un tev – bez maksas!

Vairāk informācijas par svētkiem Viļņā.

Maršruts:

Rīga – Viļņa – Rīga

Pārdošanas periods:

04.07.2022 — 18.07.2022

Lux Express Akcijas kods:

Vilnius700

Ceļošanas periods:

21.07.2022 — 26.07.2022

Akcijas piedāvājums:

Turp un atpakaļ par €33

Lux Express –  komforts Jūsu ceļojumam!

Ceļojot ar Lux Express, Jūs baudīsiet komfortablu braucienu un gūsiet pozitīvas emocijas.

Visu braucienu Jūs varēsit pavadīt ērtā sēdvietā, kurā ir pietiekami daudz vietas Jūsu kājām, lai tās nenogurtu.
Autobusā ir pieejamas individuālās multimediju izklaides ierīces, lai laiku varētu pavadīt vēl interesantāk.
Ceļojot ar Lux Express, Jūs varēsit baudīt bezmaksas karstos dzērienus –  kafiju, tēju un pat karsto šokolādi.
Autobusā darbojas bezmaksas Wi-Fi internets.
Lux Express garantē iespēju būt sasniedzamam vai strādāt, jo katra sēdvieta ir aprīkota ar 220V rozeti, lai varētu uzlādēt Jūsu mobilo tālruni vai datoru.
Visa brauciena laikā varēsit justies droši, jo autobuss ir aprīkots ar drošības jostām.
Autobusa vidusdaļā ir ērta tualete, kuru var izmantot visi pasažieri, un tā ir atvērta visu ceļojuma laiku.

Kur iegādāties biļetes?

LUX EXPRESS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.