Wizz Air atceļ lidojumus no Rīgas uz 4 galamērķiem

2. marts, 2020

Wizzair pārstāvis Andrāšs Rado ir apstiprinājis, ka no 1. jūnija Wizzair atceļ lidojumus uz četriem galamērķiem no Rīgas. Konkrēti maršruti pagaidām gan netiek minēti.  Šobrīd “Wizz Air” mājaslapā nav iespējams no 1. jūnija rezervēt biļetes uz Reikjavīku, Bergenu, Barselonu un Telavivu.

Rado skaidroja, ka ir nolemts no šī gada 1. jūnija mainīt galamērķu tīklu no Rīgas lidostas. Lidsabiedrība plānojusi pārvietot vienu lidmašīnu no Rīgas lidostas, tā pārdalot vietu skaitu uz citiem maršrutiem. “Wizz Air” par 18% samazinās pašreizējo vietu skaitu Latvijas galvaspilsētā, bet lidsabiedrība no Rīgas turpinās lidojumus deviņos no 13 pašreizējiem maršrutiem, ieskaitot populāros Londonas, Dortmundes un Eindhovenas reisus, pauda Rado, konkrēti neatklājot, kuros maršrutos lidojumi tiks pārtraukti.

Informācija “Wizz Air” mājaslapā liecina, ka pašreiz tā no Rīgas piedāvā lidojumus uz Reikjavīku Islandē, Londonu un Donkasteru Apvienotajā Karalistē, Bergenu un Oslo Norvēģijā, Eindhovenu Nīderlandē, Dortmundu Vācijā, Barselonu Spānijā, Bari Itālijā, Kijevu Ukrainā, Kutaisi Gruzijā, kā arī Telavivu un Eilatu Izraēlu.

Kā ziņots, “Wizz Air” marta beigās plāno pārtraukt lidojumus no Viļņas uz Atēnām un Reikjavīku.