airBaltic aicina uz Tehniskā departamenta atvērto durvju dienu

11. aprīlis, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2024. gada 25. aprīlī lidmašīnu angārā Rīgā rīkos unikālu pasākumu Aizkulišu diena Tehniskajā departamentā, sniedzot vēl nebijušu iespēju dažādu tehnisko jomu profesionāļiem un visiem tiem, kuri apsver jaunas karjeras iespējas, iepazīt aviācijas nozari.

Pasākums ir paredzēts, lai piesaistītu cilvēkus ar dažādu tehnisko izglītību, tostarp inženierbūvniecības, transporta, transportlīdzekļu mehāniķu un citu specialitāšu pārstāvjus, piedāvājot ieskatīties lidsabiedrības modernā angāra ikdienas darbībā un iedrošināt apsvērt pievienošanos airBaltic komandai.

airBaltic vecākā viceprezidente personālvadības jautājumos Alīna Aronberga norāda: “Turpinot airBaltic izaugsmi, mēs ar prieku paziņojam par gaidāmo pasākumu – Aizkulišu dienu Tehniskajā departamentā. Pirmo reizi piedāvājam unikālu iespēju dažādu tehnisko jomu pārstāvjiem un studentiem, kuri plāno savu turpmāko karjeras ceļu, izbaudīt vienu dienu lidsabiedrības Tehniskā departamenta ikdienā mūsu lidmašīnu angārā. Esam sagatavojuši aizraujošu programmu, un ar nepacietību gaidām ikvienu interesentu, kurš vēlas nākt zem mūsu spārna.”

Atvērto durvju diena airBaltic notiks 2024. gada 25. aprīlī, plkst. 17.00 airBaltic lidmašīnu angārā Rīgā, Latvijā (Tehnikas iela 3, Mārupes novads, Rīgas rajons). Lai piedalītos pasākumā, lūdzam reģistrēties šeit: https://forms.office.com/e/p8DQp9cRkn

Šogad airBaltic savā Tehniskajā departamentā plāno izsludināt vairāk kā 100 vakances 40 amatos.

airBaltic šobrīd nodarbina vairāk nekā 2 500 profesionāļus un aktīvi pieņem darbā jaunus darbiniekus dažādos amatos. Lidsabiedrība šobrīd piedāvā 33 vakances, lai piesaistītu vairāk nekā 150 jaunus talantus. Vairāku gadu garumā airBaltic dažādās nacionāla un starptautiska mēroga aptaujās konsekventi ierindota starp labākajiem darba devējiem. Lai uzzinātu vairāk par darba iespējām airBaltic, lūdzu, apmeklējiet https://careers.airbaltic.com.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax divus gadus pēc kārtas ir atzinusi airBaltic par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.