airBaltic nākamvasar piedāvās 11 jaunus maršrutus

29. augusts, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic publiskojusi lidojumu grafiku gaidāmajai 2024. gada vasaras sezonai. Lidsabiedrība plāno no Baltijas valstīm uzsākt lidojumus 11 jaunos maršrutos un savienot Rīgu ar 70 galamērķiem tās maršrutu tīklā. No Rīgas airBaltic piedāvās 7 jaunus galamērķus – uz Alikanti, Tirānu, Sofiju, Ļubļanu, Skopji, Kišiņevu un Prištinu.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “airBaltic joprojām ir vadošā lidsabiedrība reģionā. Nākamā gada vasarā uzsākot lidojumus 11 jaunos maršrutos, mēs stiprināsim savu pozīciju, turpinot uzņēmuma izaugsmi un attīstot savienojamību no Baltijas.”

“Gatavojoties nākamajai sezonai, mēs vienmēr rūpīgi izvērtējam situāciju tirgū un pasažieru pieprasījumu. Šoreiz esam identificējuši attīstības iespējas, nodrošinot savienojamību no Baltijas uz Balkānu reģionu un daļu Centrāleiropas valstu. Esam gandarīti paplašināt airBaltic piedāvājumu nākamajā vasarā ar ērtiem tiešajiem lidojumiem uz šiem reģioniem, kā arī palielināt lidojumu biežumu mūsu jau esošajos maršrutos.”

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN
Rīga – Alikante (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 27. februāris 129 EUR
Rīga – Tirāna (Albānija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 89 EUR
Rīga – Sofija (Bulgārija) 3 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 79 EUR
Rīga – Ļubļana (Slovēnija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 79 EUR
Rīga – Skopje (Ziemeļmaķedonija) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 2. maijs 79 EUR
Rīga – Kišiņeva (Moldova) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 4. maijs 79 EUR
Rīga – Priština (Kosova) 2 lidojumi nedēļā 2024. gada 4. maijs 79 EUR

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

2024. gada vasaras sezonā airBaltic plāno savu tīklu papildināt ar 11 jauniem maršrutiem – septiņiem no Latvijas, diviem no Igaunijas un diviem no Lietuvas. Tāpat lidsabiedrība plāno palielināt lidojumu biežumu uz tādiem pieprasītiem galamērķiem no Rīgas kā uz Romu, Telavivu, Prāgu un citiem.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 300 darbinieku. airBaltic flotē ir 42 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.