British Airways iekļauj Rīgu savā lidojumu tīklā

28. aprīlis, 2021

British Airways paziņojusi par četriem jauniem maršrutiem, tostarp Rīgu (RIX). Lidojumi uz Hītrovu tiks veikti trīs reizes nedēļā – dienās, kas lieliski der gan tiem, kas apmeklē draugus un radus garajās nedēļas nogalēs, gan tiem, kas vēlas aizraujošas brīvdienas pilsētā.

Lidojumi šajos maršrutos tiks veikti, sākot no jūlija sākuma, un turpināsies visu vasaru. Klienti var rezervēt biļetes vietnē ba.com. Klienti novērtēs British Airways elastīgo rezervēšanas politiku, piedāvājot klientiem nemainīgas cenas un iespēju iegūt kuponus par rezervācijām, kas veiktas ceļojumiem līdz 2022. gada aprīļa beigām, tādējādi dodot klientiem daudz dažādu iespēju gadījumā, ja mainās viņu plāni.

Nīls Černofs (Neil Chernoff), British Airways Tīklu un alianšu direktors: “Ir lieliski atklāt jaunus maršrutus, uzklausot mūsu klientus un novērtējot, kur viņi vēlas ceļot. Mēs zinām, ka šos jaunos galamērķus novērtēs cilvēki, kas apmeklē draugus un radus, taču ar laiku tie piedāvās arī iespēju pavadīt aizraujošas brīvdienas pilsētā, jo reiss izlido neilgi pirms nedēļas nogales un atgriežas svētdien.”

Rīga, kas ir lielākā no visām trim Baltijas galvaspilsētām, ir UNESCO Pasaules mantojuma vieta, un tā ir pazīstama ar savām jūgendstila ēkām.

British Airways ir ieviesis virkni drošības pasākumu un partnerību, lai padarītu ceļošanu vienkāršu, drošu un patīkamu pandēmijas laikā un pēc tās. Tie ietver partnerattiecības ar tīrīšanas uzņēmumu Dettol, testēšanas pakalpojumu sniedzējiem Randox un Qured, kā arī mobilo ceļojumu veselības lietotni VeriFly.

Maršruts Lidojumu datumi Nedēļas dienas Reisa numurs Izlidošanas laiks Ielidošanas laiks Lidojums turp/atpakaļ no
Rīga, Latvija, RIX 2 Jūl – 26 Sep Trešd., piektd., svētd. BA3801 15:00-1940 20:30-21:15 £94