CityBee paplašina savu autoparku

12. februāris, 2021

Koplietošanas automašīnu uzņēmums “CityBee”paplašinājis autoparku ar 40 jauniem transportlīdzekļiem, informē uzņēmumā.

Salīdzinot ar pirmo Covid-19 vīrusa vilni, šobrīd tirgus kritums ir neliels, tāpēc uzņēmums neplāno atlikt iesāktos projektus.

“Sabiedrība kopumā un mēs kā uzņēmums esam iemācījušies sadzīvot ar pandēmiju. Ja pirmajā pandēmijas vilnī pavasarī mēs izjutām tirgus kritumu aptuveni par 30%, tad šobrīd tas ir 10-15% robežās. Jāņem vērā arī sezonalitāte, jo ziemā pieprasījums pēc koplietošanas transportlīdzekļiem ir zemāks, līdz ar to var teikt, ka pieprasījums ir stabils. Tas arī ir spēcīgs impulss mums turpināt īstenot un neatlikt iesāktos plānus par tirgus attīstību. Šobrīd esam uzsākuši jaunu attīstības posmu un pastāvīgi paplašinām autoparka piedāvājumu ar jaunas nišas transportlīdzekļiem,” norāda “CityBee Latvija” vadītāja Egija Gailuma.

Kopumā šobrīd autoparku veido vairāk nekā 370 transportlīdzekļu. Šobrīd ir noslēgti piegādes līgumi par 40 jaunu transportlīdzekļu piegādi februārī. Autoparks tiks papildināts ar vairāk nekā 40 vienībām Volswagen Golf 8, Nissan Qashqai, Seat Arona un Peugeot 208.

“CityBee” līdz šim nomā ir “Fiat 500”, “Mini Cooper”, “Toyota Corolla”, “Peugeot 308”, un “Fiat Ducato”.

Līdzšinējie koplietošanas automašīnu paradumi ir cieši saistīti ar pārvietošanos pilsētā, tāpēc arī “CityBee” lielāko daļu parka veido ekonomiskas un ērti lietojamas pilsētas apstākļos automašīnas.

“CityBee” darbojas 14 pilsētās Eiropā, piedāvājot vieglo un kravas automašīnu, velosipēdu un elektrisko skrejriteņu nomu.

“CityBee” ir investīciju uzņēmuma “Modus Group” projekts. “Modus Group” specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

Reģistrējies un CityBee atlaižu kods 5 EUR vērtībā tavam pirmajam braucienam!

Kā iegūt CityBee akcijas kodu un 5 EUR atlaidi:

1. Lejupielādējiet CityBee aplikāciju un reģistrējieties.
2. Ievadiet kodu RV46L (CityBee promo kods)
3. Dodieties braucienā.

Links: https://invite.citybee.lv/RV46L

Vairāk informācija: https://travelfree.lv/citybee-auto-noma-akcijas-kods/